Krovinių vežimas Statybinių blokelių transportavimas


Įvadas. Kroviniai ir jų paruošimas pervežimui. Krovinių tvirtinimas ir pervežimas. Krovinys. Pervežimui skirta transporto priemonė. Maršrutas. Kelionės laikas. Techniniai-eksploataciniai vežimo rodikliai. Išvados. Šaltiniai.


Šiame mūsų naujų technologijų pilname pasaulyje krovinių transportavimas yra neatsiejama dalis nuo tarptaunės prekybos . Krovinio vežimo sąvoka apima didelį ratą operacijų, kurios atliekamos nuo produkcijos pagaminimo iki pateikimo ją vartotojams. Visas šias operacijas sudaro: medžiagų vežimas, sandėliavimas ir saugojimas, komplektavimas, įpakavimas ir parinkimas kokia transporto rūšimi krovinys galėtų būti gabenamas atsižvelgiant į jo rūšį. Krovinius klasifikuoti galima pagal: tonos rūšį, siuntos dydį, pavojingumą, įvertinant įkrovimo ir iškrovimo galimybes. Krovinio vežimo sąvokai priklauso ir tokios operacijos kaip: maršruto parinkimas, eismo grafikų sudarymas, transporto priemonių techninis aptarnavimas. Yra stengiamasi maksimaliai išnaudoti šių operacijų galimybes ir užtikrinti saugų krovinių vežimą, bei pristatyti krovinį sutartu laiku. Šiame darbe išanalizuosime UAB ,,Ligveda“ statybinių medžiagų gabenimo principus Europoje.

Kroviniais yra vadinama kroviniai, kurie yra paruošti pagal agregatinę būseną, įpakuoti, neįpakuoti arba supilti į specialias talpyklas ir yra gabenami nuo priėmimo iki įteikimo.

Krovinių paketavimas- tai procesas, kai vienodų matmenų ir savybių kroviniai yra įpakuojami kartu, norint išvengti šalutinio aplinkos poveikio. Tokie supakuoti vienetai dar gali būti vadinami transportiniais paketais.

Taip pat kroviniai yra atitinkamai žymimi tam, kad būtų lengviau identifikuoti krovinius, suteikti galimybę krovinį patikrinti be tam tikrų dokumentų. Toks žymėjimas vadinamas- markiravimu.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 1493 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1090 žodžiai)
  • Gintautė
  • Krovinių vežimas Statybinių blokelių transportavimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Krovinių vežimas Statybinių blokelių transportavimas. (2016 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-vezimas-statybiniu-blokeliu-transportavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 18:04
×