Krovinių vežimas verslo planas


Pradiniai duomėnis. Steigimo sutartis. Bendrovės įstatai. Paslagos apibudinimas. Įmonės charakteristika. Paslaugų organizavimas ir įmonės veiklos. Vietinis maršrutas. Laiko sąnaudų suvestinė lentelė. Suvestinė lentelė. Įmonės personalas. Darbo užmokestis. Vairuotojų darbo organizavimas. Finansinis planas. Bendras pelnas. Rizikos įvertinimas. Perspektyvos arba ateitės numatymas. Atsipirkimo taškas. Išvados.

5. Kiekvieno steigėjo įsigijamų akcijų skaičius: 2 steigėjai, vienas turi 10 akcijų antras 9 akcijas.

6.Akcijos nominali vertė: 19 akcijų po 10000 Lt vertė iš viso 190000.

8. Ginčų tarp steigėjų sprendimo tvarka: Įstatymų numatyta tvarka.

Apmokėjimas už akcijas tvarka: apmokėjimas už akcijas yra pinigais.

Akcininkų susirinkimų kompetencija-pakeisti arba papildyti įmonės įstatus, tvirtinti metine įmonės veiklos ataskaitą, priimti sprendimą apie pelno paskirstymą, akcininkų susirinkimas yra šaukiamas ne riečiau kaip 1 karta per metus infuormojant kiekviena akcininką individualiai arba talpinant skelbmą žiniasklaidoje 3 kartus su nemažesnių nei 1 mėn. Laikotarpio tarpų. Balsuoja akcijos.

Pelno paskirstymo taisyklės: Privalomasis dividentų išmokėjimas.

Bendrovės pranešimų skelbimo tvarka: Informacija paskelbti žiniasklaidoje.

Bendrovės reorganizavimo ir likvidavimo tvarka: Turto išpardavimas, akcijų apmokestinimas, akcininkų susirinkimo sprendimų.

Kas būs paslaugos vartotojai ir kuo ji būs naudinga vartotojui: Paslaugos vartotojais gali būti kiekvienas kuris užsimanys pervežti kažkokį tai krivinį. Paslauga būs naudinga vartotojui nes juos kaina būs jam prieinama ir pervežimas vyksta labai greitai, tai yra per nustatyta tam tikra laikotarpi. Laikotarpis yra nustatomas pagal kliento pageidavimą.

Paslaugos konkurencinis pranašumas: Pervežimo laiką nustato pats klientas už atitinkamą papildoma mokestį, kainos yra visiems prieinamos.

Paslaugos kokybė ir atitikimas standartams: Paslauga yra pačios aukščiausios kokybės ir atitinka visus standartus.

  • Microsoft Word 202 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1401 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vladislav
  • Krovinių vežimas verslo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Krovinių vežimas verslo planas. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-vezimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 01:12
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo