Krovinių vežimo įmonės steigimas


Transporto imones steigimas. Kaip ikurti logistikos imone. Kroviniu pervezimo imones kurimas. Kaip ikurti kroviniu pervezimo imone. Logistikos imones steigimas. Transporto imones kurimas. Auto transportavimo imones atidarymas. Transporto imones atidarymas. Transporto imones registravimas. Kroviniu pervezimo imones steigimas.

Įvadas. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Įmonės planas. Darbuotojų skaičius ir jų kvalifikacija. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Atlyginimų nustatymas. Vartotojų analizė. Marketingo analizė. Reklama. Konkurentų analizė. Finansinis planas. Įmonės steigimo tvarka. Įmonės vidinė ir išorinė aplinka. Socialinė atsakomybė. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Kitaip tariant, tenka nuspręsti, kaip organizuoti verslą, kad būtų gauti geriausi rezultatai. Todėl bet kuris pradedantis verslininkas turi būti gerai susipažinęs su verslo organizavimo būdais ir formomis – tik tada jis galės teisingai nuspręsti, kokią iš jų rinktis savo verslui.

Šio darbo tikslas – išsiaiškinti kaip reikia įsteigti krovinių vežimo įmonę.

Uždaviniai:

Susipažinti su lietuvos respublikos įstatymais bei kitais teisės aktais, susijusiais su įmonių kūrimu.

Susipažinti ir išanalizuoti mokslinę literatūrą vadybos, finansų ir kitomis įmonei kurti reikalingomis temomis.

Atrinkti, susisteminti ir nuoseklumo aspektu pateikti svarbiausius teorijos pagrindus, reikalingus įmonės kūrimui: verslo idėją, tikslus ir uždavinius, įmonės planą, vartotojų, marketingo analizę, finansinį planą, įmonės steigimo tvarką, išorinę ir vidinę aplinką, socialinę atsakomybę.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4783 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indre
  • Krovinių vežimo įmonės steigimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovinių vežimo įmonės steigimas. (2013 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-vezimo-imones-steigimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 05:43
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo