Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas


Įvadas. Praktinis darbas nr. Transporto priemonių išleidimo į liniją ir vairuotojų darbo grafikų sudarymas. Praktinis darbas nr. Įvairių rūšių krovinių vežimo logistikos dokumentacija. Praktinis darbas nr. Krovinių krovos vienetų skaičiavimas. Praktinis darbas nr. Krovinių pakrovimo, iškrovimo ir krovinių tvirtinimo darbų organizavimas. Praktinis darbas nr. Krovinių vežimo logistika temų apžvalga. Praktinis darbas nr. Matematinio modelio sudarymas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.


3)Vežėjas privalo patikrinti krovinį prieš jį priimdamas ir visą tai aprašyti CMR sutartyje.

2Pasirinkti du maršrutus, kur vienas būtų ES, o kitas į ne ES šalis

Ispanija-Prancūzija. Krovinys šaldyta mėsa -22 temp. Transporto priemonė, REF termografas.

1.CMR, krovinio dokumentai. kilmės, atitikties sertifikatus, tranzito deklaracijas, specialius leidimus ir kt.

4. AETR konvencija aprašo vairuotojo poilsio ir darbo valandas. Tai yra iš Ispanijos (Barceloną) į Prancūzija (Lionas). Remiantis skaičiavimais krovinį nugabenti su pertraukomis užtruktų 7h. Vairuotojas turėtų sustoti vienoje vietoje po 4h 30min ir ilsėtis 45 min, tada tęsti savo kelionę.

4.AETR konvencija aprašo vairuotojo poilsio ir darbo valandas. Krovinys vežamas iš Lietuva(Vilnius) į Rusija (Maskva) 11h 20min. Apskaičiuojant pagal AETR vairuotojas turi sustoti kas 4,5h ir ilsėtis 45min ir per parą gali važiuoti 9h. Apskaičiavus vairuotojui kelionei užtruktu 1 diena 2h. Vairuotojas turėtų vieną sustojimą su 45min pertrauka ir kitą sustojimą nakčiai.

1.Pateikite įvairių transporto rūšių svarbiausius dokumentus( važtaraščius, teisės aktus ir .t.t)

Pasirinkti transporto priemonę, krovinio nešiklį, krovinį ir apskaičiuoti LDM (loading meter).

  • Microsoft Word 984 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (4194 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovydas
  • Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas. (2019 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kroviniu-vezimo-organizavimas-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 06:59
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo