Krovos terminalų apžvalga


Krovos terminalų apžvalga. Terminalų krovos įrenginių apkrautumo praktiniai tyrimai ir darbo specifika. Kiekybinių valdymo metodų taikymo , konteinerių terminalo krovos įrenginiams , galimybių įvertinimas.


Geležinkelių transporto terminalai apima automobilių ir geležinkelių transporto rūšis nes geležinkeliu vežami kroviniai anksčiai ar vėliau turi būti perkrauti ant sunkvežimių ir taip pasiekti galutinį vartotoją, išskyrus tuos atvejus, kada geležinkelių vežami kroviniai yra skirti vartotojui, kuris turi savo geležinkelių privažiuojamuosius kelius ir gali iš karto atvežtą krovinį patiekti į gamybinę liniją. Pagrindinis ir svarbiausias geležinkelių elementas, reguliuojantis krovinių maršrutus, perskirstantis vagonus, performuojantis traukinio vagonų padėtį lokomotyvo atžvilgiu, yra skirstymo stotis. Taigi atvykę į skirstymo stotį vagonai vienu maršrutu ne visi turi vieną ir tą pačią tolimesnę krypti, todėl jie yra performuojami. Performavimas yra atliekamas lokomotyvais arba panaudojant vagono svorio jėgą ir paleidžiant nuo formavimo kalnelių. Atvykstantys traukiniai užtraukiami ant nusileidimo viršūnės ir vagonai, pravažiavę kalnelio viršūnę, atskiriami. Veikiami savo svorio jie nusileidžia nuo kalnelio į jiems skirtą kelią. Išskirstymą garantuoja atitinkama iešmų sistema, valdoma iš centrinio posto. Pagrindinis tokio vagonų formavimo trūkumas-stiprūs smūgiai, patiriami vagonams atsitrenkus vienas į kitą.

Be to, sistemos gali būti nagrinėjamos kaip statinės arba dinaminės, atsižvelgiant į greičių charakteristikų pokyčius laiko atžvilgiu. Adaptyvinė sistema reaguoja į aplinkos pasikeitimą įprastu būdu, t.y. atitinkančius jos veiksmus. Teoriniu požiūriu organizacine sistema vadiname atitinkamo kiekio (žmonių grupę, kuri turi bendrus tikslus ir jų veikla atitinkamai organizuota tiems tikslams įgyvendinti. Reikia pažymėti, kad visos organizacijos yra atviros sistemos, t.y. jos organiškai susiję su išoriška aplinka, kuri jas veikia, ir organizacijos reaguoja į išorinės aplinkos pokyčius. Kiekvieną organizacinę sistemą galima pavaizduoti formaliu modeliu, kurį sudaro dvi savarankiškos, bet tarpusavyje glaudžiai susijusios posistemės ñ valdančioji (centras) ir valdomoji (elementai) bei ją veikianti išorinė aplinka.

Valdančioji sistema (centras) siekia efektyvaus organizacijos funkcionavimo priimdama vienokius ar kitokius sprendimus. Valdomoji sistema yra aprašoma daugeliu jos būvį charakterizuojančių kintamųjų. Išorinė aplinka lemia gamtos, ekonominių ir kitų dėsnių, kurie yra išoriniai nagrinėjamos sistemos atžvilgiu. Čia ryšiai gali būti įvairūs ñ produkcijos tiekimas iš vieno elemento kitam, komunikaciniai ryšiai (keitimasis informacija), valdomų poveikių pranešimas ir t.t. Vidiniai sistemos faktoriai negali būti išnagrinėti atskirai vienas nuo kito. Jau pats sistemos apibrėžimas nustato elementų sąveiką. Organizacijos tikslai pasiekiami žmonėms dirbant konkrečioje darbo vietoje (organizacinėje struktūroje), vykdant užduotis, naudojant technologijas. Tai reiškia, kad vadyba neanalizuoja visų vidaus elementų atskirai vienas nuo kito. Bet kurio iš paminėtų elementų pasikeitimas, atitinkamai turės įtakos visiems kitiems elementams.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1812 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelina
  • Krovos terminalų apžvalga
    10 - 2 balsai (-ų)
Krovos terminalų apžvalga. (2019 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/krovos-terminalu-apzvalga.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 15 d. 23:28
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema