Krymo konferencija


Krymo konferencijos nutarimai. Svarbiausi krymo konferencijos nutarimai. Krymo konferencija nutarimai. Krymo konferencijos 1945m. ištrauka. Krymas referatas. Krymo konferencijos. Krymo konferencijos nutarimai?. Krymo konferencija istrauka. Krymo konferensija. Krimo konferencija.

Iš 1945 m. Vasario 4—11 d. Krymo konferencijos nutarimų dėl Vokietijos sutriuškinimo ir jos ateities. Vokietijos sutriuškinimas. Vokietijos okupacija ir jos kontrolė. Reparacijos iš Vokietijos.

Mes išnagrinėjome ir nustatėme karinius trijų sąjunginių valstybių planus, siekiant galutinai sutriuškinti bendrą priešą. Kariniai trijų sąjunginių nacijų štabai per visą konferencijos laikotarpį kasdien susitikdavo pasitarimuose. Šie pasitarimai buvo itin teigiami visais atžvilgiais ir todėl trijų sąjungininkų karinės pastangos buvo glaudžiai koordinuojamos negu bet kada anks­čiau. Tarpusavyje buvo pasikeista išsamiausiomis informacijomis. Buvo visiškai suderinti ir smulkiai suplanuoti terminai, mastas ir koordinacijos naujų ir dar galingesnių smūgių, kuriuos mūsų armijos ir karinės oro pajėgos smogs<. Pagal suderintą planą ginkluotosios trijų valstybių. Pajėgos užims vokietijoje atskiras zonas. Plane numatyta koordi­nuota administracija ir kontrolė, vykdoma centrinės kontrolės komisijos, kurią sudaro trijų valstybių vyriausieji kariuomenės vadai. <. Jų buveinė bus berlynas.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (354 žodžiai)
  • Žydrūnas
  • Krymo konferencija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Krymo konferencija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/krymo-konferencija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 02:03
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo