KT gydant peties sąnario problemas


Kt gydant peties sąnario problemas. Gydymo procedūros. Procedūros skausmo mažinimui.

Pečių skausmas ir neveiksnumas gali kilti kaip atsakas į smarkų sužeidimą, pakartotinę mikrotraumą ar degeneracinius audinių pokyčius. Nuodugni medicininė istorija ir paciento su peties skausmo nusiskundimais neuroraumeninio skeleto ištyrimas turi padėti nustatyti anatominę pažeidimo sritį ir neveiksnumo prigimtį. Paciento medicininė istorija ir nuodugnios apžiūros rezultatai turi būti interpretuojami teisingai, nes tinkamo gydymo plano įgyvendinimas ir protingas terapinių procedūrų parinkimas įsipareigoja paciento vardu ir turi tvirtai remtis šia informacija.

Mėginant identifikuoti specifinius audinius skirtinguose pažeidimuose, gydytojai turi neabejoti poveikiu, kad liga peties komplekso vienoje struktūroje gali turėti gretimus arba funkciškai susijusius audinius. Pavyzdžiui, jei pirminė būklė sukelia ilgai trunkantį peties nejudrumą, tai gali įvykti ir antriniai padariniai. Pasikartojantis sužalojimas gali kilti jei pirminė būklė ir toliau sekantys padariniai nėra atpažįstami ir nėra gydomi. Pagrindinės laikysenos anomalijos, kaip didėjanti kaklo lordozė, sutrumpėjęs krūtinės raumenų ilgis ir didėjanti krūtinės kifozė gali pagreitinti ir padidinti papildomą stresą pečiui ir pagreitinti rotatorių smūginę degeneraciją.

  • Medicina Aprašymas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (1229 žodžiai)
  • Evelina
  • KT gydant peties sąnario problemas
    10 - 2 balsai (-ų)
KT gydant peties sąnario problemas. (2014 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kt-gydant-peties-sanario-problemas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:01
×