Ktu fizika 2 kursas 1 kolis


Frenelio zonų metodas. Frenelio zonų metodą. Ktu fizika 2 kolio klausimai. 1 kursas kolis fizika. Fizikos egzaminas ktu. Fizika 1 koliokumas ktu. Fizika 2 kolis. Fizikos kolis. Ktu fizika 2 koliokviumas. Fizika 3 kolio konspektas.

Elektromagnetinės bangos, jų svarbiausios savybės savybės. Geometrinės optikos dėsniai. Visiškas atspindys. Šviesos interferencija. Bangų koherentiškumas. Interferencinių maksimumų ir minimumų sąlygos. Koherentinių šaltinių gavimo būdai: jungo, frenelio, niutono. Frenelio veidrodžių metodas. Interferencija plonose plėvelėse ir pleištuose. Difrakcijos samprata. Heigenso ir frenelio principas. Frenelio zonų metodo esmė bei jo taikymas diafragmai. Difrakcija tiesinėje gardelėje. Difrakciniai spektrai. Spektro eilė. Šviesos dispersija. Šviesos dispersijos esmė ir rūšys (normalioji ir anomalioji). Dispersijos elektroninė teorija. Lūžio rodiklio priklausomybė nuo bangos dažnio (be išvedimo, bet paaiškinant elektrono sąveika su banga). Fazinis ir grupinis greičiai. Šviesos poliarizacija. Natūrali ir poliarizuota šviesa. Poliarizacijos laipsnis. Poliarizacija atspindint ir lūžtant skaidrių dielektrikų riboje. Briūsterio ir maliu dėsniai. Kristalų optikos elementai. Dvejopas šviesos lūžimas anizotropinėse aplinkose. Dirbtinė optinė anizotropija: mechaninė, elektrinė ir magnetinė. Šviesos sugertis ir sklaida. Sugerties mechanizmas. Bugerio ir lamberto dėsnis. Sugerties koeficientas. Šiluminis spinduliavimas, mechanizmas ir dėsningumai (emisijos ir absorbcijos geba, absoliučiai juodas kūnas, kirchhofo, stefano ir bolcmano bei vyno dėsniai. Išorinis fotoefektas, dėsniai ir kvantinis aiškinimas. Pageidautina pavaizduoti grafiškai.
  • Microsoft Word 143 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (3813 žodžiai)
  • Aivaras
  • Ktu fizika 2 kursas 1 kolis
    10 - 1 balsai (-ų)
Ktu fizika 2 kursas 1 kolis. (2012 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ktu-fizika-2-kursas-1-kolis.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 05:56
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!