Kultūra ir naujosios technologijos


Naujosios technologijos ir kultūra. Jaunimas ir naujosios technologijos. Naujosios technologijos ir jaunimas. Naujosios technologijos kulturoje. Kokia itaka kulturai turi naujosios technologijos. Kokią įtaką kultūrai gali turėti naujosios technologijos. Kokia itaka kulturai daro naujosios technologijos. Naujosios technologijos kalbejimas. Kokią įtaką kultūrai daro technologijos. Naujosios technologijos+jaunimas.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018.

Jaunimas geriau išmano naująsias technologijas. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, paaiškinkite, kokią įtaką kultūrai gali turėti ši tendencija. Kalbėjimo potemė 2013m.


Gyvename XXI amžiuje ir nenuostabu, kad mokslo pasiekimai juda į priekį. Jau kompiuteris seniai nebeužima kelių kambarių ploto, informacinės technologijos prieinamos kiekvienam ir bet kada. Taigi, ypač jaunimas, kuriems įdomu viskas, kas nauja, nežinoma jų tėvams, domisi naujausiais išradimais, nori patys juos paliesti ir, aišku, turėti. Dar prieš kelerius metus pirmokas su mobiliuoju atrodė keistai ir išpaikintai, tačiau dabar be mobiliojo atrodo kvailai – kone atsilikęs nuo gyvenimo, nes kiti bendraamžiai jau ir darželyje skambina, rašo pirmuosius išmoktus žodžius. Ar tai gerai? Manau, nuomonių daug ir skirtingų. Vieni tėvai patys bruka savo atžalai naująsias technologijas, kiti griežtai sako „ne“. Kai kurie vyresnio amžiaus žmonės teigia, kad jaunimas dėl naujųjų technologijų tapo mažiau kultūringas, kad jų įtaka neigiamai veikia. Jos ypatingą vietą užima žmogaus gyvenime, tačiau ar tikrai dėl jų atsiradimo ir įsiliejimo į mūsų gyvenimus žmonės tapo mažiau kultūringi? Šia kalba sieksiu paaiškinti, kokią įtaką, teigiamą ar neigiamą, daro kultūrai naujosios technologijos.

Kultūra ir naujosios technologijos. (2013 m. Kovo 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/kultura-ir-naujosios-technologijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:33