Kultūrinio imperalizmo ypatybės globalizacijos epochoje


Imperializmo epocha. Kulturinis imperializma. Magistriniai darbai apie kultūrinę globalizaciją. Magistro baigiamieji darbai apie kultūrinę globalizaciją. Magistriniai darbai globalizacijos tema. Imperializmas skaidres. Globalizacija skaidres. Skaidre imperialistai. Kulturinis imperializmas. Imperializmas testas.

Sociologijos referatas. Įvadas. Gobalizacijos samprata. Globalizacija ir kultūra. Imperializmas globalizacijos raide. Kultūrinis imperializmas. Žiniasklaidos globalizacija ir kultūrinis imperializmas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Globalizacija visais laikais buvo aktuali tema ir esmė. Visoms civilizacijoms modernėjant išryškėjo globalizacijos įsitraukimas į visuomenę. Taip pat aktuali jos kaita ir prasmė įvairioms valtybėms ar net pasaulio žemynams. Kaikuriuose įsigali viena iš globalizacijos bruožų, kaip kultūrinė globalizacija ir kultūrinis imperializmas. Todėl savo darbe aptarsiu globalizacijos sampratą įvairių autorių, taip pat pabrėšių, kaip yra svarbi kultūra globalizacijai, bei jų abibusį ryšį. Taip pat paaiškinsiu kaip imperializmas ir kultūrinis imperializmas įsiterpia į globalizacijos raidą.

Mano darbo tikslas yra kuo išsamiau išsiaiškinti globalizacijos sampratą ir jos pasireiškimą civilizacijose, bei kultūros imperializmo sąvoką ir jo įsiterpimą į pasaulinę visuomenę, bei kaip kito tradicinė visuomenė po imperializmo įsigalėjimo.

Savo darbe rėmiaus keleta internetinių svetainių straipsniais, kurių autoriai K. B. Sokolovas , taip knygomis, tokiu autorių, kaip J.Tomlinson, P.Gylys.

  • Sociologija Referatai
  • 2012 m.
  • Erlanda
  • 16 puslapių (3313 žodžių)
  • Sociologijos referatai
  • Microsoft Word 25 KB
  • Kultūrinio imperalizmo ypatybės globalizacijos epochoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Kultūrinio imperalizmo ypatybės globalizacijos epochoje. (2012 m. Gruodžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/kulturinio-imperalizmo-ypatybes-globalizacijos-epochoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 05:43