Kultūroje vyrauja du požiūriai į kalbą: vienas teigia, kad kalba – tai stipri kuriamoji galia, kitas – kad ji tėra pragmatinis įrankis. Kuriam požiūriui pritariate jūs?


Kalba stipri kuriamoji galia. Mokslobaze kulturoje vyrauja. Rasinys: kalba- stipri kuriamoji galia. Vysuomeneke vyrauja du mokslobaze. Kalba tai stipri kuriamoji galia. Kalba kuriamoji gali pragmatinis irankis. Kalba tera tik irankis. Kalba pragmatinis įrankis. Kalba pragmatinis irankis. Ar kalba tik pragmatinis irankis ar kuriamoji galia.

12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kalba. 1 potemė su planu. 1. Kultūroje vyrauja du požiūriai į kalbą: vienas teigia, kad kalba – tai stipri kuriamoji galia, kitas – kad ji tėra pragmatinis įrankis. Kuriam požiūriui pritariate jūs? Savo mintis pagrįskite pavyzdžiais.

Pasaulyje nuolat vyksta komunikacija. Dėka šiuolaikinių technologijų bendravimas tapo kur kas intensyvesnis nei bet kada anksčiau. Internetas mums leidžia bendrauti su žmonėmis už tūkstančių kilometrų, nesvarbu dieną ar naktį. Tačiau kas yra kalba? Ar tai stipri kuriamoji galia? O galbūt kalba tėra tik pragmatinis įrankis, kuris tiesiog atlieka komunikacinę funkciją? Aš manau, kad kalba mums suteikia kur kas daugiau, nei tik galimybę bendrauti su aplinkiniu pasauliu ir šiandien savo kalboje bandysiu argumentuotai pagrįsti savo nuomonę.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (916 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kultūroje vyrauja du požiūriai į kalbą: vienas teigia, kad kalba – tai stipri kuriamoji galia, kitas – kad ji tėra pragmatinis įrankis. Kuriam požiūriui pritariate jūs?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kultūroje vyrauja du požiūriai į kalbą: vienas teigia, kad kalba – tai stipri kuriamoji galia, kitas – kad ji tėra pragmatinis įrankis. Kuriam požiūriui pritariate jūs?. (2014 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kulturoje-vyrauja-du-poziuriai-i-kalba-vienas-teigia-kad-kalba--tai-stipri-kuriamoji-galia-kitas--kad-ji-tera-pragmatinis-irankis-kuriam-poziuriui-pritariate-jus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:43
×