Kūnas kaip dvasia filosofijoje


Kunas dvasia filosofija. Filosofija zmogaus ir kuno problemos referatas. Kunas ir dvasia filosofija. Kunas filosofijoje.

Santrauka. Įvadas. Analitinė dalis. Išvados. Naudota literatūra.

Mes buvome karaliai, imperatoriai, valdininkai, ūkininkai, darbininkai, vergai. Mes ir dabar esame tokie patys žmonės kaip prieš kelis šimtmečius ar tūkstantmečius. Visais laikais mes gyvenome savo gyvenimus ir mąstėme kokie mes esame viduje? Kas slypi už gyvenimo ribų? Kas vyksta kai mes mirštame? Kas yra dvasia apie kurią kalba visos religijos, filosofija ir kiti mokslai? Kūnas ir dvasia yra neatskiriami vienas nuo kito. Kūna yra indas kuriame gyvena dvasia. Kūnas yra įrankis dvasiai ugdyti. Kūnas yra laikina „talpa“ duota Dievo kuri yra reikalinga dvasiai išreikšti save materialiame pasaulyje. Kūnas leidžia dvasiai augti ir tobulėti, mokytis ir parodyti savo sugebėjimus pasauliui kuriame ji egzistuoja. Šiame darbe aš noriu apžvelgti kaip kūnas gali būti dvasios saviraiškos priemonė, kaip jie susije kartu ir ką gali dvasia ir kūnas vienas be kito. Senovės indėnų gentys garbino ne tik žmogaus dvasią, bet ir dvasias esančias gamtoje, pavyzdžiui medžių, miško, vandens, oro ir kt. dvasias.

  • Filosofija Referatas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (2243 žodžiai)
  • Neringa
  • Kūnas kaip dvasia filosofijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Kūnas kaip dvasia filosofijoje. (2012 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kunas-kaip-dvasia-filosofijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:36
×