Kūno eksfoliacija


Kūno eksfoliacija. Odos eksfoliacija (I). Eksfoliacijos rūšys ir metodai (I). Eksfoliacijos rūšys ir metodai (II). Eksfoliacijos rūšys ir metodai (IV). Odos priežiūra po eksfoliacijos procedūrų (I). Indikacijos Kūno šveitimo procedūrai (I). Kontraindikacijos kūno šveitimo procedūrai (I). Savikontrolės Klausimai. Literatūra.

Kūno Šveitiklių pasirinkimas yra didelis pradedant jų pavidalu, intensyvumu ir naudojimo metodais, kuriuos pasirinksite priklausomai nuo kliento odos tipo ir jo poreikių. Manualiniai metodai- tai eksfoliacija, kurio metu oda šveičiama fiziškai, naudojami grūdėti pilingai (skrabai) ar šepečiai. Sausas šveitimas šepečiu- vienas iš tradiciniu metodu, kuomet naudojamas šepetys su natūraliais šereliais. Geriausiai naudoti ant sausos odos, suaktyvina kraujotaka ir limfotaka, šalina suragėjusias negyvas ląsteles. Atliekant šveitimą šepečiu reikėtų vengti šveisti krūtinės srities.

Eksfoliacija naudojant skrabą- paprastai susideda iš 3 pagrindinių ingredientų: 1)Šveitiklis- padeda pašalinti negyvas ląsteles, lygina odą. Dažniausiai naudojami ingredientai yra druska, kvarcinis smėlis, ryžių sėlenos, abrikosų branduoliai, kavos grūdeliai. 2) Aliejai, kremai, geliai ir t.t. - suriša šveitiklį, drėkina ir maitina odą. 3) Eteriniai aliejai ir aromatai-kvapniųjų medžiagų mišinys turi terapinių arba aromaterapinių savybių, pvz. kofeinas arba eteriniai aliejai tokie kaip kadagys, juodieji pipirai, citrinžolė ir t.t.

Po dos šveitimo procedūrų rekomenduojama odą naudoti drėkinančias priemones.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 42 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (492 žodžiai)
  • Roberta
  • Kūno eksfoliacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Kūno eksfoliacija. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-eksfoliacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:28
×