Kūno įvyniojimas


Kūno įvyniojimas. Kūno įvyniojimai ir kaukės (I). Kūno įvyniojimai ir kaukės (II). Įvyniojimų metodai (I). Įvyniojimų metodai (II). Kaukių rūšys (I). Kaukių rūšys (II). Kaukių rūšys (III). Kaukių rūšys (IV). Įvyniojimų rūšys (I). Kūno įvyniojimo poveikis (I). Profesionalus kūno įvyniojimo atlikimas (I). Profesionalus kūno įvyniojimo atlikimas (II). Profesionalus kūno įvyniojimo atlikimas (III). Kūno įvyniojimas taikant kompresinę plėvelę (I). Kūno įvyniojimas taikant kompresinę plėvelę (II). Kūno įvyniojimas taikant kompresinę plėvelę(III). Kūno įvyniojimas taikant kompresinę plėvelę (IV). Kūno įvyniojimas taikant kompresinę plėvelę (V). Kūno įvyniojimas naudojant bandažus (I). Savikontrolės klausimai.

Kūno įvyniojimas- tai procedūra, kuri gali būti atliekama naudojant plastmasinę plėvelę, foliją, arba lininius, elastinius bintus dar vadinamus bandažu, kurie naudojami kartu su specialiomis kosmetinėmis priemonėmis. Įvyniojimai gali būti bendri (nuo pėdų iki kaklo) ir daliniai kai įvyniojamos atskiros kūno dalys pvz.: tik kojos ar pilvas. Bendro įvyniojimo seansai laikomi efektyvesniais ir naudingesniais Įvyniojimas atliekamas siekiant pakeisti kūno išvaizdą, apimtis, sumažinti celiulito požymius ar tiesiog pagerinti odos būklę.

Kūno Kaukė- tai ant kūno užtepamas kosmetinis preparatas ar mišinys, kuris gerina kūno odos kosmetinę būsena. Kaukės poveikis priklauso nuo to, kokie pagrindiniai komponentai ir veikliosios medžiagos yra kaukių sudėtyje. Kaukė visada yra efektyvesnė, kai prieš ją atliekamas kūno šveitimas, ar masažas. Terapeutai naudoja kūno įvyniojimus kartu su kūno kaukėmis norėdami sustiprinti kaukių poveikį ir suteikti kitos papildomos naudos. Kiekvienu atveju grožio terapeutas šią programą turi parinkti klientui individualiai.

Įvyniojimas su plėvele ar folija - Tokio tipo įvyniojimai yra populiariai naudojami salonuose ir SPA centruose. Naudojant juos galima atlikti įvairias drėkinamąsias ir detoksikuojančias procedūras. Plastiko ar folijos įvyniojimas pradedamas padengiant didelę plastikinę ar folijos plėvelę ant procedūros kušetės po klientu. Tada plastiku ar folija apdengiame visą kūną kai jau yra atliktas kūno ištepimas kauke.

  • MS PowerPoint 141 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1982 žodžiai)
  • Roberta
  • Kūno įvyniojimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Kūno įvyniojimas. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-ivyniojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 00:24
×