Kūno kalba referatas (2)


Įvadas. Dėstymas. Bendravimo būdai. Kūno kalba ir jos privalumai. Kokie gi privalumai mokant kūno kalbą? Keletas patarimų, kaip reikėtų elgtis pokalbio metu. Išvados. Literatūra.

Natūraliai kyla klausimas, kaip išmokti meluoti, kad kitas žmogus nesuprastų jog meluoji? Kaip suvaldyti savo kūno kalbą? Vienas iš būdų, nuolat treniruotis. Treniruojantis reikia pastoviai naudoti teisingą gestikuliaciją. Bet toks metodas tinka tik tuomet, kai šiems žmonėms tenka labai dažnai ir ilgą laiką kalbėti daug netiesos. Dažnai meluojantiems sąmoningai valdoma kūno kalba atrodo natūraliau. Dar vienas būdas meluoti, kad kiti jį ne taip pastebėtų, eliminuoti daugelį kūno kalbos elementų. Tokiu būdu klausytojas neišvys nei žodžius patvirtinančių, nei paneigiančių gestų. Tačiau, netgi pavykus nuslopinti kai kuriuos pagrindinius kūno kalbai priskiriamus gestus, dar išlieka labai daug vadinamųjų mikrogestų, tokių, kaip akių lėliukių susitraukimas ir išsiplėtimas, veido paraudimas, veido raumenų trūkčiojimas, kaktos prakaitavimas, padažnėjęs mirkčiojimas. Kaip žinia, kai kurių išvardintų gestų neįmanoma sąmoningai valdyti, negana to, jie gali trukti tik sekundės dalį, todėl reikia nuolat treniruotis, kad galėtumėte kuo tiksliau skaityti kūno kalbą.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (4269 žodžiai)
  • Ieva
  • Kūno kalba referatas (2)
    10 - 10 balsai (-ų)
Kūno kalba referatas (2). (2014 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kalba-referatas-2.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 06:24
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo