Kūno kultūros pamoka planas


Kūno kultūros pamokos planas. Rikiuotė,supažindinimas su pamokos uždaviniais. Bėgimas derinamas su šuoliukais. Žingsnius bėgti, 4 šuoliukai aukštyn. Tempimo pratimai. Atsisėdimas sulenktais keliais. Dešine alkūne siekti sulenktą kairės kojos kelį ir atvirkščiai. Apatinių nugaros raumenų striprinimas. Kojų pritraukimas pakaitomis. Kojų pritraukimas. Dubens pakėlimas. Atsisėdimas, gulint pakeltomis kojomis. Pamokos aptarimas. Inventoriaus sutvarkymas.

1. Kairę ranką sulenkite ir siekite ja už galvos mentės link. Dešine ranka suimkite ją per alkūnę ir stumkite tolyn, kol pajusite tempimą

4. Atsistojusi tiesiai sunerkite rankų pirštus už nugaros ir stenkitės tiesias rankas pakelti kuo aukščiau. Užfiksuokite padėtį ir palaikykite

5. Pirštai sunerti už nugaros. Tiesdami rankas bandykite suglausti alkūnes.

6. Įtūpstai. Nugara tiesi, priekinė koja sulenkta 900 kampu, užpakalinė koja ištiesta.

Vienas gaudo pasirinktu budu(šuoliuku,pristatomu žingsniu, žąsele ir pan. ) o kiti nuo jo tokiu pat budu bando pabėgti. Pagautasis sugalvoja savo judėjimo būdą. Stengtis, kad nesikartotų.

4. Kojų pritraukimas pakaitomis. Keliant per klubą dešinę koją, sulenkti kelį.Keliant per klubą kairę koją, sulenkite kelį.

6. Kojų pritraukimas. Atsigulti ištiestomis kojomis ir pakišti plaštakas po sėdmenimis. Lenkite kelius, pritraukdami viršutines šlaunų dalis prie pilvo.

.Pagrindinis vaidmuo tenka raumenų įtempimui ir atpalaidavimui. Norėdami raumenis atpalaiduoti, pradžioje turime juos įtempti.  Įtempus palikyti apie 5 s. ir atpalaiduoti.

4. Krūtinės raumenis įtempkite įkvėpdami daug oro į plaučius ir leisdami krūtinei pakilti.

5. Įtempkite pilvo raumenis – pasistenkite, kad pilvas taptų kuo tvirtesnis.

7. Atsigulkite ant nugaros. Pakelkite kairę koją aukštyn, ją papurtykite ir nuleiskite. Po to dešinę.Vėliau pakelkite abi kojas kartu. Atlikdami šiuos pratimus nesulaikykite kvėpavimo (kvėpuokite laisvai)

  • Kūno kultūra Planas
  • Microsoft Word 83 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (862 žodžiai)
  • Universitetas
  • Remigijus
  • Kūno kultūros pamoka planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kūno kultūros pamoka planas. (2014 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-pamoka-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:43
×