Kūno kultūros pamokos planai


Mokymo si veikla Veiklos variacijos. Judesio vaizdinys simbolis. Tris žingsnius.

Žaidimas žaidžiamas naudojant priėmimą iš apačios, permušant kamuolį per varžovų aikštelės liniją. Visais atvėjais kamuolys permušamas trimis lietimams.

Kamuolį varomės kojomis, stengiamės tiek dešine tiek kaire koja pajausti kamuolį. Kamuolys turi būti šalia kojos ir neatslikti nuo vedlio.

Susikoncentravimas, mąstymas, dėmesio sutelkimas į vedlį, kamuolį.

Mokiniai pasiskirsto poromis. Kiekviena pora turės po kamuolį. Mokytojui davus signalą vienas iš poros pradės bėgti kuria nori kryptimi, o kitas mokinys su kamuoliu varysis iš paskos tuo pačiu keliu ir trajaktorija. Pratimas trunka 1 minute, vėliau mokiniai apsikeičia vietomis ir pakartoja pratimą.

Mokiniai paskirstomi į 2 komandas. Atsistoja į pažymėta zona vienas už kito. Mokytojas parenka mokiniam skaičius. Mokytojui pasakius skaičių, mokiniai turi sureguoti ir staigiai padaryti 2 atsispaudimus ir bėgti į kitą pažymėtą zoną. Pasiekus tikslą mokytojas išmeta kamuolį į vidurį , o mokiniai varžosi vieni prieš kitus ir bando pelnyti įvartį.

Tikslas - varytis kamuolį kojomis , staigiai reguoti į mokytojo signalus ir kuo daugiau surinkti komandai taškų pelnydami taškų.

Bendradarbiavimas, tarpusavio supratimas, įvykių sekimas, susikoncentravimas

Mokiniai paskyrstomi į 2 komandas. Pratimus atliekamas su 2 kamuoliais. Pratimo užduotis viena kamuolį žaisti rankomis , kita kojomis. Komandoje mokinys gavęs kamuolį iš kito mokinio tam pačiam negali grąžinti. Kuris kamuolys rankose, jo į vartus negali mesti , o tik kitam užmetus ant galvos jį smūgiuoti. Tikslas – pelnyti kuo daugiau įvarčių.

Varomasi kamuolį kojomis arba rankomis. Iš kurio kamuolį gavai , negali grąžinti. Smūgiuoti į vartus kojomis arba galva

Bendravimas,savitarpio pagalba, mąstymas, bendradarbiavimas.

Gali būti mažesniu atstumu sudėlioti stoveliai, arba ne tiesia linija. Arba veiksmus atlikti viena ir kita kojomis.

Mokiniai paskirstomi į dvi komandas išsiskaičiuojant pirmais ir antrais. Sustatomi stoveliai vienodais tarpais. Kiekvienas komandos dalyvis turi nusivaryti kamuolį į kitą salės gala tarp stovelių ir perdavimu grąžinti savo komandos draugui.

Stoveliai gali būtį išdėstyti ne viena linija ir skirtingais tarpais.

Sugalvoti pratimų lavinančių varymosi ir perdavimo techniką.

Išdėstomi du lankai 3,5m atstumu vienas nuo kito, pirmame lanke yra du teniso kamuoliukai, juos reikia pernešti iš pirmo lanko į antrą po vieną, nubėgti prie estafetės pabaigoje esančios matematinės užduoties ją išspręsti, grįžtant pernešti kamuoliukus į pirmą lanką, perduodama estafetė komandos draugui, laimi komanda kuri greičiausi įveikią trasą ir išsprendžia uždavinius be klaidų. Komandos narių skaičius 3-7 vaikai.

Komados draugo konstraktyvus palaikymas, padrąsinimas, draugiškumas, kiritnis mąstynas, silpnybių išsiaiškinimas. Jeigu varytis kamuolius tai daryti su su kaire ( nedominuo-jančia) koja arba ranka.

  • Kūno kultūra Planas
  • Microsoft Word 266 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (2617 žodžiai)
  • Rokas
  • Kūno kultūros pamokos planai
    10 - 2 balsai (-ų)
Kūno kultūros pamokos planai. (2015 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-pamokos-planai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:29
×