Kūno kultūros pamokos planas ,,Kamuolio varymas''


Reikalingos mokymo priemonės. Rankos už galvos. Rankų ir pečių sukimas. Liemens sukimas giliu. Pečių tempimo pratimas. Kojos pečių plotyje. Gilūs įtūpstai. Katės poza’. Žaidžiamas žaidimas su krepšinio kamuoliu. Žaidimas su krepšinio kamuoliu. Išmokus varytis kamuolį einam žaisti žaidimus , kad galėtume tobulinti kamuolio varymo įgūdžius. Žaidimas - estafetė ,, Dešimtukas’’. Gaudynės varant kamuolį.


Pažiūrėję mokytojos demonstruojamus pratimus, mokiniai gebės taisyklingai varytis kamuolį dešine, kaire, abiejomis rankomis, įvairiomis kryptimis po vieną.

Mokytojas nusako šios pamokos sąsajas su ankstesnėmis, mokiniams apibrėžia pamokos tikslus ir uždavinius. Pravedamas apšilimas, pratimai atliekami sustojus ratuku :

Prasibėgame 3 kartus į vieną pusę, tris kartus į kitą pusę ( bėgant reikia apibėgti kliūtis kurios padarytos iš kamuolių). Bėgant atliekami pratimai : šoninis pristatomas žingsnis, bėgamasis kojas spiriant atgal.

Lengvi galvos sukiniai po 3-4 kartus į skirtingas puses.

Sėdint, rankos už galvos, alkūnės ištiestos į šonus. 1-2 – palenkti galvą rankomis į priekį; 3-4 – grįžti į pagrindinę padėtį, 5-6 – palenkti galvą atgal, išsiriesti.

Rankų ir pečių sukimas per sulenktas alkūnes į skirtingas puses, tempimo pratimai į šonus .

Liemens sukimas giliu ratu po 4 kartus į kiekvieną pusę.

Kelių kėlimas prie juosmens su pasistiebimu, keičiant kojas viena, kita.

Pečių tempimo pratimas, dešine ranka per viršų, kairė ranka per apačia bando susikabinti nugaroje ir atvirkščiai.

  • Kūno kultūra Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 1693 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (687 žodžiai)
  • Monika
  • Kūno kultūros pamokos planas ,,Kamuolio varymas''
    10 - 5 balsai (-ų)
Kūno kultūros pamokos planas ,,Kamuolio varymas''. (2016 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-pamokos-planas-kamuolio-varymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:26
×