Kūno kultūros pamokos stebėjimo protokolas


Priedas kūno kultūros pamokos stebėjimo protokolas nr. Pamokos planavimas , organizavimas. Trys stipriosios ir dvi tobulintinos veiklos sritys. Mokytojo parašas ir komentarai. Mokytojo parašas Pažymys. Mokytojo pažymys Parašas.


Mokytojas su mokiniais aptarė pamokos tema, turinį ir uždavinius. Pamokos struktūra logiška pagrysta, pratimai atitiko mokinių sugebėjimus. Pramankštos laikas atitiko poreikius.

Mokytojas užduotis paaiškino suprantamai, pademonstravo kaip atlikti. Medžiaga buvo susieta su mokinių patirtimi ir interesais. Mokymo metodai tinkami atsižvelgiant į mokinių galimybes. Namų darbų neuždavė.

Mokiniai pamokoje aktyvus geba atlikti savarankiškai užduotis , įvardinti mokymosi sunkumus. Geba ir noriai dirba su kitais mokiniais ir mokytojo atidžiai klausosi.

Mokytojas atsižvelgia į silpnesnius ir stipresnius vaikus, mokytojas individualizuoja pratimus , bei konsultuoja.

Mokinius darančius viską gerai mokytojas pagiria. Tiems kuriems nepavyksta padeda taiso klaidas.

Santykiai su mokytoju geri, mikroklimatas mokymuisi puikus. Santykiai tarp mokinių geri visi drausmingi.

Pamoka vyko lauke manyčiau šiek tiek per šaltoka. Mažoka informacijos šaltinių

Dauguma mokinių užduotis atliko. Mokytojas apibendrino pamoką, mokiniai buvo įvertinti. Mokinius patikrino kiek ir ką išmoko.

Trys stipriosios ir dvi tobulintinos veiklos sritys Stipriosios: geras klasės mikroklimatas, aplinkos jaukumas, bendroji rūpinimosi mokiniais politika. Tobulintinos: mokytojas puikiai individualizuoja ir diferencijuoja užduotis, geras mokytojo veiklos planavimas.

Trys stipriosios ir dvi tobulintinos veiklos sritys Stipriosios: geras klasės mikroklimatas, aplinkos jaukumas, bendroji rūpinimosi mokiniais politika. Tobulintinos: mokytojas puikiai individualizuoja ir diferencijuoja užduotis, geras mokytojo veiklos planavimas.

Mokiniai pamokoje aktyvus geba atlikti savarankiškai užduotis , įvardinti mokymosi sunkumus. Geba ir noriai dirba su kitais mokiniais ir mokytojo atidžiai klausosi. Nors buvo vienas atsiskyrelis

Santykiai su mokytoju geri, mikroklimatas mokymuisi puikus. Santykiai tarp mokinių nelabai geri yra vienas atsiskyrėlis.

Mokinius darančius viską gerai mokytojas pagiria. Tiems kuriems nepavyksta leidžia pasitaisyti.

Dauguma mokinių užduotis atliko. Mokytojas apibendrino pamoką, mokiniai buvo įvertinti. Nepatikrino mokinių

Mokiniai pamokoje neaktyvus nenoriai atlieka užduotis . Nenoriai dirba su kitais mokiniais ir mokytojo nesiklauso.

2)rankų tempimas: dešinę ranką tiesti prie kairio peties ir atvirkščiai, dešinę ranką lenkti už galvos ir atvirkščiai. Rankų mostai į priekį ir atgal. Mostai sulenkus per alkūnes. Dubens tempimas į šonus, priekį ir atgal.

4)Kojų tempimas: dešinę koją lenkti per kelį už nugaros, keisti kitą koją. Sulenktą koją per kelį mojame į vidų ir į išorę ir keičiame į kitą. Pasilenkus tiesti rankas prie žemės. Daryti įtūpstą į priekį ir į šonus keičiant koją

Bėgimas aukštai keliant kelius, bėgimas pristatomu žingsniu į kaire ir atvirkščiai, bėgant moti kojas atgal, pritūpimai.

.Bėgame 6 minutes pasirinkta sparta tris kartus, po keturių minučių 1 min. pertrauka lėtai einant.

Tempimo pratimai pasilenkus siekiame pirštų galus, lenkemes į šonus, priekį ir atgal ,įtūpstai ant kairės ir dešinės kojos.

Padarome pagreitėjimus, bėgimas aukštai keliant kelius, bėgimas tiesiomis kojomis, bėgimas užmetant kojas atgal, pristatomas žingsnis ,šuoliukai, daugiašuoliai.

Parodoma ir paaiškinama technika kaip atlikti šuoli įsibėgėjus. Pasirenkama atsispiriamoji koja. Pusė klasės atsiskaitinėja kita pusė eina žaisti ir vėliau apsikeičiama.

Mokiniai atlieką varymosi pratimus, dešinę ir kairia koja vidine ir išorinę puse. Atliekam kamuolio varymasi viena koja.

Mokiniai sustoje porose perdavinėja kamuolį vidine pėdos dalimi ir pilnai sustabdo kamuolį pėda pilnai prispaudus kamuolį. Tai pat pratimas atliekamas judant

Šokinėjam ant suoliuko suglaustom abejomis kojomis, vienas paskui kitą šokinėjam per suoliuką kryžmai, šokinėjam per barjerus šuoliukai per šokdyne .

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (5729 žodžiai)
  • Universitetas
  • Danielius
  • Kūno kultūros pamokos stebėjimo protokolas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kūno kultūros pamokos stebėjimo protokolas . (2017 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-pamokos-stebejimo-protokolas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 03:21
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo