Kūno kultūros planas ikimokyklinukams


Ikimokiklinukų kūno kultūros planai. Kūno kulturos ikimokyklinukų planai.

Kūno kultūros veiklos išplėstinis planas – konspektas grupė. Užsiėmimo trukmė. Veiklos struktūra. Krūvio apimtys ir intensyvumas. Metodinės organizacinės.

Pasisveikinimo žaidimas: „Varliukų estafetė“.Ant žemės padedamas parašiutas, apie jį susėda visi varliukai, kojos sukryžiuotos ir sveikinasi (rankos į šonus su pirštukais kvaksi).

Aplink vaikštinėja gandras į šonus žiūrinėja, o gandras jas gaudo – varliukai slepiasi po parašiutu.

Savo vietose stovi varliukai, groja muzika, varliukai žingsniuoja.Ant pirštukų, ant kulniukų, po to šokinėja – rankos ant liemens. Žygiuoja į kitą pusę, siekia rankomis lubas, žemę.Šokuoja – maži šuoliukai, bėga mesdami kojas atgal, į priekį, kojos į šalisŽygiuoja į savo vietas ir sėdasi ant grindų.

Su kojomis mina pedalus( su muzika);

Liečia žemę su rankomis į priekį ir atgal;

Lengtyniauja varliukai, kurie stovi ant raudono lipduko(kiti sėdi savo vietose).po to lenktyniauja varliukai kurių rutuliuko spalva – žalia.Paskui – geltona, raudona ir t.t. kol pasakomos visos rutuliukų spalvos.Vaikai bėga greitai aplink ratu ir sėdasi į savo vietas – lenktyniauja kas greitesnis.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (577 žodžiai)
  • Zina
  • Kūno kultūros planas ikimokyklinukams
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Kūno kultūros planas ikimokyklinukams. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-planas-ikimokyklinukams.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 04:39
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!