Kūno kultūros praktikos darbas


Mokyklos ugdymo planas (kūno kultūra). Stebėtų pamokų planai. Pamokų planai. Kontrolinių pamokų planai. Popamokinis renginys. LSU studijų programos pristatymas.

Perduodant kamuolį: mokiniai sustoje voroje vienas paskui kitą, atstumas per ištiestas rankas, kojos žergtai. Vienas kamuolį perduoda per viršų, kitas per apačią.

Ridenant kamuolį: kojos žergtai, kamuolys ridenamas tarp kojų.

Pamoka praėjo gana sklandžiai, mokiniai buvo susidomėję. Manau, kad gerai išnaudojau turimą plotą salėje. Mokiniai klausė patarimų, reiškia jie stengėsi.

Trūko tokio dalyko kaip perspėjimo signalo: švilpuko.

Pirmiausia mokiniams paaiškinti kas yra baudos metimas, kaip jis metamas, kaip tiksliai atlikti metimai, tada liepti jiems atkreipti dėmesį į smulkesnius dalykus: rankų padėtį, stovėseną.

Mokomasis žaidimas: Žaidžiama naudojant išmoktus krepšinio technikos veiksmus. Žaidžiama komandose krepšinį tačiau nemušant kamuolio ir su pasyvia gynyba. (Mokomasi mesti baudas žaidžiant)

Pamoka praėjo gana sklandžiai, tačiau mokiniai neatrodė labai susidomėję, turbūt todėl, kad trūko intensyvumo, buvo per daug aiškinimo.

Gynėjas turi užkirsti kelią puolėjui ir užimti gerą vietą tarp puolėjo ir krepšio. Mokyti pasirinkti gerą vietą atšokusiam kamuoliui nuo krepšio sugauti.

Pamoka buvo sudėtinga, sunku buvo viską gerai mokiniams išaiškinti, tačiau viską ką buvau suplanavęs pavyko, truputi gal pritrūko laiko.

Pamoka vyko sklandžiai, mokiniai visi buvo pasiruošę ir aktyviai dalyvavo pamokoje, po pamokos buvo gerai nusiteikę. Viskas pavyko ką suplanavau.

iš vietos: visiškai ištiesti koją atsispyrimo metu, kojas mesti pirmyn, atkreipti dėmesį į rankų mostus.

šuolis per lazdelę: lazdelės aukštis 0,50- 0,60 cm.

šuolis atsispiriant viena koja: atsispirti viena koja ir nušokti ant mojamosios arba abiejų kojų

Pamoka buvo patenkinama, nes negalėjau tinkamai įgyvendinti šuolio į toil pratimų, nes mokykloje nėra šuolio į toil sektoriau. Daugiau visa pamoka vyko skliandžiai

Pamoka buvo patenkinama, nes negalėjau tinkamai įgyvendinti šuolio į tolį pratimų, nes sektorius lauke buvo šliapias. Daugiau visa pamoka vyko sklandžiai

Pamoka vyko lauke, oras nebus pats geriausias, todėl mokiniai visas užduotis atlikinėjo pasyviai, turėjo būti verčiami, kiti mokiniai išvis atsisakė vykdyti kai kurias uždutis.

Žaidimas: Paskiriami du žmonės kuries gaudo ir susikibę rankomis turi pagauti kitus moksleivius, pagautas prisijungia prie gaudančių.

Varynėjimasis su kamuoliu apsivarant stovelius.

Estafetė: mokiniai pasiskirstomi į dvi komandas, sustoja į dvi voreles ir kiekvienas išeilės po starto turi nusivaryti iki salės galos apsivarant stovelius ir grįžti, kuri komanda greitesnė – laimi.

Žaidimas: tos pačios komandos, salės gale pastatomas kėglis, komandos privalo kėgli numušti 5 kartus iš tam tikro atstumo, kiekvienas komandos narys muša po kartą ir taip eina ratu, kol numuša 5 kartus kėglį.

Futbolas: komandos žaidžia futbolą iki tam tikro įvarčių skaičiaus.

Galima pridėti ir užduoti: nusivarius į salės gala, prieš grįžtant padaryti pritupimus su kamuoliu ir pns.

Galima žaisti futbolo tinklinį, pastačius salės viduryje tam tikrą daiktą (suolą) per kurį reiktų per mušti kojomis kamuolį

Pamoka buvo įdomi, mokiniai dalyvavo aktyviai, viskas pavyko labai gerai, galbūt vietoj futbolo reikėjo sugalvoto dar vieną estafete ar žaidimą.

Žaidimas: mokiniai stove ratelyje susikabinę už rankų, pagal komandas juda į tam tikras puses, arba į vidų ar išorę. Vėliau komandos tos pačios tačiau mokiniai turi judėti priešinga kryptimi, negu vedantysis pasako.

Tempimo pratimai galvai, rankoms, liemeniui, kojoms

Pastatomi čiužiniai (mokiniai gali padėti mokytojui) mokiniai sustatomi vėl į rikiuotė: išsiskaičiuoja pirmais antrais, taip išrenkamos komandos

pirmoji estafete, komandos narys bėga padaro taisyklingą kulverstį, nubėgą iki tam tikros vietos, padaro 5 pritupimus ir bėga atgal ir taip kiekvienas komandos narys, laimi greičiausia komanda.

  • Microsoft Word 116 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (3854 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kostas
  • Kūno kultūros praktikos darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kūno kultūros praktikos darbas. (2015 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-praktikos-darbas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 04:00
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!