Kūno kultūra. Špera.


Studentų teorinių kūno kultūros kurso žinių tikrinimo. Fizinio, techninio, taktinio rengimo uždaviniai. Sudarykite asmeninę pirmo mėnesio aerobinės treniruotės programąodos funkcija ir higiena. Išvardinkite pagrindinio sveikatos mokymo uždavinius. Greitumo, lankstumo, vikrumo fizinės ypatybės. Jų ugdymo metodai ir priemonės. Jėgos fizinė ypatybė, jos ugdymo metodai ir priemonės. Apibrėžkite sveikatos rizikos veiksnius. Ištvermės fizinės ypatybės ugdymo metodai ir priemonės. Kaip be vaistų galima sumažinti padidėjusį kraujospūdį?

Sudarykite pirmo mėnesio kūno svorio reguliavimo fiziniais pratimais programą (fizinio krūvio apimtis, intsudarykite asmeninę vienos treniruotės jėgos ištvermės ugdymo programą (pratimų skaičius, serijų skaičius, kartojimų skaičius serijojetreniruotės tikslas - kelti fizinį darbingumą ir įvairių organizmo sistemų funkcinį pajėgumą. Treniruotės poveikį organizmui apsprendžia dalykai.

Treniruotės apimtis (visuma visų pratimų darytų per treniruotę ir atstatomosios priemonės po treniruotės (mineral. Druskos, vitamin. , sauna, masažas, baseinas; treniruotės krūvis, matuojamas laiku, m ir km, kg ir t, varžybų skaičiumi); .

Treniruotės intensyvumas- pratimų atlikimo kiekis per laiko vienetą. Intensyvumas nustatomas ir reguliuojamas pulso dažniu (pulsmums labiausiai tinka trečias. Pervargimo požymiai: blogas apetitas, nemiga. Persitreniravus paaštrėja tie pasveikata- tai daugiau negu laisvė nesirgti, laisvė nekentėti skausmų, laisvė per anksti nemirti. Sveikata tai visapusiška fizinė, dvasinė ir socialinė žmogaus gerovė. Ji glaudžiai susijusi su žmogų supančia aplinka. Sveikatą netgi galima išreikšti tam tikra formule.

Didindami skaitiklį ir mažindami vardiklį, galime tikėtis geresnės sveikatos. Aplinka gali turėti ir teigiamą poveikį (dėl to apibrėžimas nėra visiškai teisingas). Bet iš to seka išvada, kad valdant aplinką ir didinant žmkvėpavimo sistema – yra viena iš tų organizmo sistemų, kurios labiausiai pasiduoda treniruotei. Naudojama keletas būdų kaip nustatyti kvėpavimo sistemos funkcinį pajėgumą.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (2392 žodžiai)
  • Martyna
  • Kūno kultūra. Špera.
    10 - 2 balsai (-ų)
Kūno kultūra. Špera.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-kulturos-spera.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 07:35
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo