Kūno priežiūros ir kosmetikos prekių parduotuvės verslo planas


Eureka kuno priezuros prekes. Pardavejos darbo vietos analize. Verslo planas apie busima parduotuve. Parduotuves strukturos planas. Kosmetikos parduotuves verslo planas. Kosmetikos pardaveja kursinis.

Santrauka. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Prekių aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Ssgg - stiprybės, silpnybės, galimybės, grėsmės. Kainodara. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Vadyba. Įmonės valdymo struktūra. Darbo jėga. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Finansai. Priedai.

Vienas iš privalumų yra tai, kad klientai nevaržomi gali vaikščioti po parduotuvę ir neskubėdami apžiūrinėti prekes. Tai labiau priimtina nūdienos žmonėms. Dar vienas privalumas tai, kad „Palmolive“ gaminiais prekiaujame gamintojo kainomis.

Klientai labai įvairaus amžiaus, bet dauguma jauni žmonės, kadangi jaunimas, ypač merginos, labai rūpinasi savo išvaizda.

Aš, įkūriau parduotuvę „INGEDA“. Pirmosios lėšos – asmeninės santaupos, sutaupytos per ilgus metus. Kita pinigų dalis – paskola iš banko.

Parduotuvės valdymo struktūra: aš – savininkė ir pardavėja, dar viena samdoma pardavėja ir buhalterė.

Aplinkiniai konkurentai : UAB „Eurekos“ ir miesto prekyvietės.

Pradžioje optimistinės prognozės yra palankios, o pesimistinės prognozės rodo tai, kad pelnas gaunamas mažesnis, bet iš esmės veikla nėra nuostolinga. Pesimistinės prognozės lemia tai, kad parduotuvė dar neseniai įsikūrusi ir nelabai žinoma, tačiau tai tik laiko klausimas.

Įmonei prekes tiekia apie dešimt gerai Lietuvoje žinomų ir patikimų firmų.

Parduotuvei įsteigti buvo reikalinga 100000 Lt. Kaip jau minėjau lėšos skirtos iš santaupų ir banko paskolos. Lėšos panaudotos įrangai ir prekių pirkimui. Pastatas kainavo - 20000 Lt, įrangai panaudoti – 8500 Lt, transportui – 2000 Lt, žaliavoms – 60000 Lt, , piniginis rezervas - 9500 Lt.

Parduotuvė „INGEDA“ gyvuoja dar visai neseniai, vos 4 mėnesiai, tačiau sieksiu užsibrėžto tikslo – gyvuoti ir plėsti parduotuvę.

Veikla numatoma trejiems metams, o sukaupus pakankamą kapitalą parduotuvę plėsti.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2237 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Kūno priežiūros ir kosmetikos prekių parduotuvės verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kūno priežiūros ir kosmetikos prekių parduotuvės verslo planas. (2012 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-prieziuros-ir-kosmetikos-prekiu-parduotuves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:12
×