Kūno priežiūros procedūros


Kosmetologinė programa. Situacija. Klientei nustatyta kūno estetinė problema. Problemos atsiradimo priežastys. Kosmetologinės programos tikslas. Uždaviniai. Anticeliulitinis – liekninamasis procedūrų kursas. Programą sudaro. Priežiūra namuose. Rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedai.

Naudojamos priemonės parinktos atsižvelgiant į klientės celiulito pažeistos odos būklę:

GEOMAR Remodelling Thalasso šveitiklis su kavos milteliais, jūros druska ir vulkaniniu smėliu yra šveičiamasis produktas, kuris švelniai atnaujina odą ir išlygina nelygumus. Argano aliejus ir Karité sviestas intensyviai maitina ir minkština odą. Odai suteikiamas malonus „šilko efektas”. Oda tampa lygi, minkšta ir sudrėkinta. Nuolat naudojant produktą pašalinami odos trūkumai, sumažėja raukšlelės ir skatinama mikrocirkuliacija siekiant atkurti odą.

Programą sudaro:Pirma diena. Kūno šveitimas.  Limfodrenažinis masažas 60 min. ir purvo įvyniojimas 30 min.Antra diena. Anticeliulitinis masažas su anticeliulitiniu kremu 60 min. Trečia diena. Limfodrenažinis  masažas 60 min.  ir purvo įvyniojimas.Ketvirta diena. Anticeliutinis masažas su anticeliulitiniu kremu 60 minPenkta diena. Šveitimas. Limfodrenažinis  masažas 60 min.  ir purvo įvyniojimas.Šešta diena. Anticeliulitinis  masažas su anticeliulitiniu kremu 60 min.Septinta diena.  Limfodrenažinis masažas 60 min. + purvo įvyniojimas 30 min.

Programa pakartojama 1-ą kartą per mėnesį, iki pilno celiulito pašalinimo. Po to palaikomosios procedūros – po 1-ą procedūrą per mėnesį.

- Migdolų, ryžių ir saulėgrąžų ekstraktai minkština, maitina, apsaugo ir atstato kūno odos pusiausvyrą.- Guvenio ir jūros dumblių ekstraktai tonizuoja ir stangrina odą.- Negyvosios jūros oligoelementai skaistina ir atstato kūno odos gyvybines funkcijas.

  • Microsoft Word 277 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1057 žodžiai)
  • Kolegija
  • Beata
  • Kūno priežiūros procedūros
    10 - 3 balsai (-ų)
Kūno priežiūros procedūros. (2014 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-prieziuros-proceduros.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 06:12
×