Kūno puošyba


Tatuiruotes baltu simboliai. Tatuiruote baltu simbolika. Priemones kuno puosybai. Tatuiruotes rasto darbas. Tatuiruotes referatas. Referatas apie tatuiruotes. Tatiuruociu pavyzdzei moterims.

Kosmetologija. Kūno puošyba. Įvadas. Pagrindinė dalis. Kūno puošybos paskirtis. Žingsniai prieš darant tatuiruotę. Populiariausios tatuiruotės moterų tarpe. Netinkamai atliktos kūno puošybos pasėkmės. Saugos priemonės. Tatuiruočių šalinimas. Išvados. Literatūra.

Šiandieną yra madinga kūną papuošti įvairiomis tatuiruotėmis. Tatuiruočių menas vis dažniau randa vietą ne tik vyrų, bet ir moterų gyvenime. Įvairių dydžių, formų, spalvų tatuiruotės puošia ne vieno žmogaus kūną. Šiais laikais vyrų ir moterų tatuiruotės šiek tiek skiriasi. Paprastai moterys ant kūno piešia švelnesnius ženklus, vyrai renkasi kiek agresyvesnes tatuiruotes. Moterų tatuiruotės paprastai būna mažesnės ir intymesnėse vietose. Vyrai labiau linkę savo kūno puošybą demonstruoti viešai. Tatuiruotėmis vieni dailina kūną norėdami neatsilikti nuo mados, kiti siekia taip išreikšti savo individualumą. Nepaisant kūno puošybos, ši grožio procedūra nėra nekaltas žaidimas. Siekiant užtikrinti saugias grožio salonų darbuotojų ir grožio salonų lankytojų sveikatai sąlygas, higienos normoje nurodyta, kad kiekvienam grožio paslaugos vartotojui turi būti suteikta informacija apie riziką, susijusią su paslaugų teikimu, galimas komplikacijas, tolesnę kūno vietų priežiūrą. Tatuiruotė gali būti atlikta kokybiškai tik naudojant naujas adatas, specialias vienkartines pirštines, sterilius indus dažams ir dirbant profesionaliais instrumentais.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1935 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Kūno puošyba
    10 - 1 balsai (-ų)
Kūno puošyba. (2012 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuno-puosyba.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 14:41
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo