Kuo mane praturtina šekspyro drama?


Kuo mane praturtino šekspyro drama. Kuo mane praturtino šekspyro drama hamletas. Kuo mane praturtino hamletas. Rasinys kuo mane praturtino sekspyro drama. Kuo mane praturtino sekspyro drama?. Kuo praturtina hamletas. Kuo praturtina sekspyro drama. Hamletas vertybes. Kuo mane praturtino sekspyro hamletas. Sekspyras hamletas vertybes.

Viljamo šekspyro parašyta hamleto tragedija praplėtė mano pasaulėjautos akiratį, visuomenės elgesio normas. Parodė, kad negalima spresti apie susiklosčiusius įvykius ir žmones iš pirmo žvilgsnio. Skaitydamą šią dramą sovokiau, kad bet kokiame amžiuje yra panašios žmonių moralinės vertybės bei principai, gvildenamos aktualios laikmečio problemos, tyrinėjami žmonių tarpusavio santykiai.

Skaitydamą šią dramą sovokiau, kad bet kokiame amžiuje yra panašios žmonių moralinės vertybės bei principai, gvildenamos aktualios laikmečio problemos, tyrinėjami žmonių tarpusavio santykiai. Hamleto tragedija atskeidžia kontrastingą ir nevienareikšmišką požiūrį į susiklosčiusią situaciją, po tėvo nužudymo, bei motinos išdavystės. Kūrinio herojus privalo atkeršyti dėdei už tėvo nužudymą, kuris pasitelkęs nuodus negarbingai gavo karaliaus kėdę bei žmoną. Tačiau vaikinas delsia. Jis svarsto, kaip jam geriau pasielgus, nori įsitikinti nusikaltimo tikrumu, nepasitiki vien tėvo dvasios pasakytais žodžiais. Jaunuolis nenori pasielgti kvailai ir neapgalvotai, neturint svarių įrodymų. Kadangi gyvena renesanso epochoje yra tikintis žmogus ir žino, kad už nužudymą pateks į pragarą. Dėl šių priežasčių jauno vaikino širdyje tarpusavyje Kaunasi prieštaringi jausmai, kurie neduoda jam ramybės.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (442 žodžiai)
  • Mokykla
  • Asta
  • Kuo mane praturtina šekspyro drama?
    8.5 - 4 balsai (-ų)
Kuo mane praturtina šekspyro drama?. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuo-mane-praturtina-sekspyro-drama.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 11:13
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo