Kuo svarbus įvaizdis šiuolaikiniam žmogui?


Kokius svarbius gyvenimo klausimus siuolaikiniam zmogui kelia grozine lietuviu literatura. Kiek svarbus šiuolaikiniam jaunimui įvaizdis. Kokius svarbius gyvenimo klausimus šiuolaikiniam žmogui kelia grozine literatūra. Žmogaus įvaizdis. Kiek svarbus siuolaikiniam jaunimui ivaizdis rasinys. Poezija siuolaikiniam zmogui. Kas svarbu siuolaikiniam zmogui. Rašinys-žmogaus gyvenimas trapus(lietuvių poezija). Kokius svarbius gyvenimo klausimus kelia grozine lietuviu literatura. Ar svarbus siuolaikiniam jaunimui ivaizdis.

Kiek svarbus įvaizdis šiuolaikiniam žmogui?

Šiuolaikiniam žmogui begalo svarbu susidaryti gerą pirminį įvaizdį, jis gali nulemti tolesnę jo ateitį tiek darbe, tiek mokykloje ar panašaus pobudžio įstaigose ir papraščiausiai aplinkoje kurioje asmenybė gyvena. Tai lems kaip jis bendraus su kitais, ar pritaps į paauglių gretas. Dažniausiai, jaunas žmogus, paauglys bando susidaryti gerą įvaizdį,susikurti savo nuosavą stilių ir gyvenimo būdą, kuris jo manymu turėtų patikti kitiems jo bendraamžiams ir tenkinti jį patį. Todėl dažnai kyla problemų ir nesusipratimų, kai jauni žmonės pradeda varžytis vieni su kitais. Kodėl taip sunku susikurti įvaizdį ir palikti gerą įspūdį žmonėms, bei išlikti savimi?

Šis klausimas kankino ir kankins daugumą paauglių. Taip norisi gerai pasirodyti prieš tau patinkančius ir netgi nepatinkančius žmones, noras įrodyti, kad esi šaunus, daug ką sugebantis jaunas žmogus ir pavydas kai pamatai, jog yra šaunesnių už tave, neleidžia nurimti ir išlikti savimi.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (401 žodžiai)
  • Mokykla
  • Roberta
  • Kuo svarbus įvaizdis šiuolaikiniam žmogui?
    10 - 3 balsai (-ų)
Kuo svarbus įvaizdis šiuolaikiniam žmogui?. (2012 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuo-svarbus-ivaizdis-siuolaikiniam-zmogui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:32
×