Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai


Ar tautos praeitis svarbi dabarciai. Kuo tautos praeitis svarbi dabarciai rasinys. Kuo praeitis svarbi dabarciai. Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai?. Kuo svarbi tautos praeitis. Ar praeitis svarbi dabarciai. Kuo tautos praeitis reikšnimga dabarciai. Ar praeitis reiksminga siuolaikiniam zmogui. Kuo tautos praeitis svarbi dabarciai teiginiai. Praeitis tai tautos istorija.

Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai?

Kiekviena tauta turi savitą praeitį- istoriją, kuri išugdė žmonėse kultūrą, papročius, tradicijas, dvasines vertybes. Tačiau laikui bėgant atrodo, kad į tautos istoriją vis dažniau yra numojama ranka. Naujosios kartos nebeturi jokio susidomėjimo praeitimi, ir apskritai nebepaiso nusistovėjusių normų, vertybių. Vis dažniau ieškoma kažkas naujo ir tautos istorija tampa tarsi pamiršta. Būtent todėl kyla klausimas, ar tautos praeitis dar vis liko svarbi dabarčiai?

Nežinia, ar dar kam kada kyla bent menkiausia abejonė laisvai šnekėti ar rašyti gimtąja kalba, laisvai reikšti mintis, nepasitenkinimą valdžia ar apskritai kuo nors. Dar juk visai neseniai situacija buvo kiek kitokia- Lietuva SSRS valdžioje, pagrindine viešosios erdvės kontrole tapo cenzūra.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (458 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laura
  • Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai
    9 - 1 balsai (-ų)
Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai. (2013 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuo-tautos-praeitis-svarbi-dabarciai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:47
×