Kuperozinė oda ir jos priežiūra


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Kuperozines odos prieziura.

Įvadas. Odos kraujagyslių sutikimas – kuperozė. Kuperozinės odos gydymas ir priežiūra. Kuperozinės odos atsiradimo priežastys. Išvados. Naudota literatūra.

Kiekvienos moters išvaizda - vizitinė kortelė jau nuo senų laikų, todėl kiekviena dailiosios lyties atstovė nori atrodyti nepriekaištingai kiekvieną dieną, arba tam tikromis progomis.

Deja, ne visi galime džiaugtis švaria ir glotnia oda. Dauguma iš mūsų turi tam tikrų odos problemų ir trūkumų. Pas vienus ji gali būti sausa, pas kutus riebi ar be galo jautri. Pas trečius odos problema yra atsiradusios raukšlės. Bet labiausiai kenčia tie žmonės, kurių oda nusėta nepageidaujamų darinių tokie kaip: spuogai, inkštirai, kraujagyslinės žvaigždutės arba kuperozė.

Kuperozė  - odos dangalų kraujotakos sutrikimas, kurio pasekoje jaučiamas peršėjimas, oda parausta, daigstymas, niežėjimas; atsiranda uždegimo požymių. Skruostų, kaktos, nosies kraujagyslės praranda elastingumą, išsiplečia, pradeda formuotis poodinių kraujagyslių tinklelis.

Kosmetologai skirto keturias kuperozės vystymosi stadijas:

Pirmieji kuperozės požymiai:

Esant kuperozės paveiktai odai reikėtų žinoti tam tikrus patarimus, kad išvengti didesnių odos problemų. Taigi paminėsiu keletą svarbiausių:

Labai svarbu, kad kiekvieną dieną tinkamai pasirūpintume kuperozine oda.

Kuperozė – tai kosmetinis sutrikimas, kuris pasireiškia išsiplėtusiais kapiliarais, matomais veido srityje. Kad šis kosmetinis defektas mažiau vargintų ir neprogresuotų, turime išmokti nuolat rūpestingai prižiūrėti odą, saugoti ją nuo kenksmingų veiksnių. Taip pat svarbu paminėti, kad išsiplėtę kapiliarai ant skruostų gali reikšti ir tulžies pūslės ir kasos ligas. Ryškus kapiliarų tinklelis ant skruostų įspėja apie prasidedantį kraujagyslių sutrikimą ir pirmuosius hipertonijos požymius.

Gydymas ir reguliari kuperozinės odos priežiūra yra be galo svarbi, kad kuperozė neperaugtų į rimtą odos sutrikimą. Subalansuota mityba, atsisakymas žalingų įpročių, tinkama veido priežiūra padės išvengti daug rimtesnių odos problemų.

Taigi apibendrindama galiu teigti, kad sveika ir energinga oda veikia tiesiog užburiančiai. Tokią turintys asmenys ne tik jaučiasi, bet ir yra labiau savimi pasitikintys. Visi trokšta turėti sveiką ir spindinčią odą. Tereikia dermai ja rūpintis: susinormalizuoti gyvenimo ritmą, sveikai maitintis, sportuoti ir tai pakeis ne tik jūsų savijautą, bet ir suteiks jūsų odai taip norimo spindesio ir žavesio.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2364 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Kuperozinė oda ir jos priežiūra
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kuperozinė oda ir jos priežiūra. (2015 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuperozine-oda-ir-jos-prieziura.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 13:23
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo