Kur dingo žmonių pasitikėjimas bankais?


Įvadas. Įmonės pristatymas. Anketinis tyrimas. Rizika ir jos valdymo praktika. Operacinė rizika. Kitos rizikos. Išvados. Anketa. Literatūros sąrašas.

Terminas „metodologija“ yra daugiareikšmis ir skirtingų autorių skirtingai suprantamas. Kad tuo įsitikintumėme, užtenka pažvelgti į enciklopedijas, pateikiančias šios sąvokos apibrėžimą. Metodologija (iš gr. „methodos“ – tyrinėjimas ir „logos“ – sąvoka, mokslas) – teorinis mokslinių metodų mokslas. Metodologijos terminas čia vartojamas dvejopa prasme. Filosofijoje metodologijos pavadinimas taikomas tai logikos mokslo daliai, kuri nagrinėja taisyklingo mąstymo bei pažinimo procedūras: indukcijos-dedukcijos, aprašymo, išaiškinimo ir galimumo metodus. Tačiau anglų kalboje, kurioje žodis „methodic“ yra tik būdvardis ir reiškia ne metodikos mokslą, o atitinka tik žodį „metodiškas“, metodologijos terminas vartojamas metodikos prasme. Visuotinėje lietuvių enciklopedijoje termino „metodologija“ aiškinimas dar dviprasmiškesnis – tyrimo metodų, taisyklių, prielaidų ir postulatų visuma. Terminas kartais vartojamas kaip metodikos ir metodo sinonimas.

Kiekvienas tyrimas tyrimas turi būti atliekamas pagal darbo struktūra ir tam tikra tyrimo eiliškumą. Eiliškumas privalovas, tai yra :

Bankas „Swedbank“ yra moderni finansų institucija, kurios šaknys glūdi Švedijos taupomojo banko tradicijose, susiformavusiose dar 1820 m. Nuo pat pradžių svarbiausia buvo glaudus bendradarbiavimas su klientais ir vietos bendruomene. Tikslas – skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Tai apima subalansuotos ekonomikos kūrimą, garantuojantį kiekvieno žmogaus ir visos visuomenės gerovę.Bankas „Swedbank“ teikia visas bankines paslaugas privatiems asmenims ir įmonėms savo namų rinkose Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje - aptarnauja apie 8 milijonus privačių klientų ir daugiau kaip 620 000 įmonių ir organizacijų.Vadovaujasi tradicinės bankininkystės modeliu, kurio pagrindas – glaudūs ryšiai su klientu ir individualus konsultavimas, todėl svarbiausia ne produktai, o klientų poreikiai ir norai bei ilgalaikė abipusė nauda. „Swedbank“ darbuotojai tiki organizacijos vertybėmis, kurios yra paprastumas, atvirumas ir rūpestingumas ir yra atidūs klientų norams ir veikia į juos atsižvelgdami.

Vertybės: būti paprastais, atvirais ir rūpestingais.

,,Swed bankas” rūpinasi bendruomenių poreikiais, susijusiais su paskolomis, taupymu bei mokėjimais, ir siekia tvarios finansinės situacijos, kuri leistų ateities kartoms tenkinti savas reikmes.

Aktyviai spręsti socialinius visuomenės iššūkius, rūpintis visuomenės edukacija finansų klausimais – toks požiūris yra verslo idėjos dalis. Bankas yra sudėtinė visuomenės dalis ir veikia neatsiejamai nuo jos.

Pirmasis projekto vykdymo etapas - paruošiamieji darbai, tai yra bene svarbiausias tyrimo etapas, per paruošiamuosius darbus sudarėme anketą, bei išsiuntėme ją savo socialinių tinklalapių draugams tikėdamiesi, kad atsakys kuo daugiau žmonių.

Savo apklausa siekiame isšsiaiškinti ar po ,,Snoro“ banko bankrutavimo ir po euro įvedimo žmonės taip pat pasitiki bankais, tai yra noriai ima paskolas ir deda pinigus į juos. Mes anketomis žmonių kurie pasirinkę būtent ,,Swed“ banką.

Tyrimo laikotarpis. 2015m. vasario mėn.

Respondentai. Anketa pateikta 1 priede. Mūsų tyrime dalyvavo 42 respondentai. Respondentų amžius nuo 18 iki 62 metų

Iš viso surinkome 300 anketų iš 375.

( 54%) buvo moterys.

(46%) buvo vyrai.

"Swedbank" - tai modernus Švedijos bankas. "Swedbank" bankas aptarnauja apie 7,8 mln. privačių klientų ir 531 000 įmonių ir organizacijų. Remiantas 2012 m. duomenimis daugiausiai privačių klientų turi "Swedbank" Švedijoje. Estija yra trečioje vietoje:

Rizika – kuri kyla dėl esamų vidaus procesų ar būsimų vidaus arba išorės įvykių yra neigiamas poveikis kompanijai. Sąvoka rizika paprastai suvokiama neigiama prasme. Rizika seniau buvo įvardijama kaip neapibrėžtumas, tačiau dabar ji nusakoma ne kaip paprastasne apibrėžtumas, o kaip išmatuojamas neapibrėžtumas. Rizikos sąvoka apima tikimybę, kad įvyks tam tikras įvykis, ir taip pat nusako kokį poveikįtai turėsįmonės.

  • Microsoft Word 117 KB
  • 2015 m.
  • 22 puslapiai (3276 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renatas
  • Kur dingo žmonių pasitikėjimas bankais?
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kur dingo žmonių pasitikėjimas bankais?. (2015 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/kur-dingo-zmoniu-pasitikejimas-bankais.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 21:11
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo