Kur pritaikyčiau psichologiją savo darbe


REFLEKSIJA TEMA kur pritaikyčiau psichologijos žinias savo specialybėje.

Refleksija- tai pamąstymas, kurias psichologijos žinias galima pritaikyti savo specialybės sferoje. Naudodamasi Renatos Arlauskienės knyga „Psichologija“, išsikėliau sau klausimą, kaip aš galėčiau pritaikyti knygoje aptariamas temas savo specialybėje.

Asmenybė - sistema, jungianti žmogaus psichikos, elgesio bruožus, motyvus, pažinimą ir veiklą į unikalią darnią visumą, kuri išskiria jį iš kitų žmonių tarpo, daro vieninteliu ir nepakartojamu. Kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, todėl kiekvienas iš mūsų turime skirtingus norus, skirtingą elgseną, kiekvienas į pasaulį žiūrime kitaip. Kiekviena asmenybė vienokiu ar kitokiu ryšiu yra sujukta su kitais žmonėmis, reikia pripažinti, kad mes esame tarsi priklausomi vieni nuo kitų. Kiekvieną žmogų galima laikyti individu. Individas – ne tik atskiras, bet ir veiklus grupės narys. Grupėje jis susietas su kitais draugiškumo, pareigos ir kitokiais ryšiais. Kiekvienam individui būdingas individualumas kuris kalbant apie kiekvieną žmogų reiškią skirtingą unikalių savybių derinį. Taigi, apibendrinant asmenybes sąvoką galima pasakyti, kad kiekvienas žmogus ir skirtingas, turi skirtingus poreikius, charakterį ir kitaip žiūrį į pasaulį. Dirbant buhalterinės apskaitos sektoriuje labai svarbu suprasti, kad kiekvienas asmuo yra skirtingas, tačiau darbas juos suartina siekti vienodų tikslų.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (808 žodžiai)
  • Šarūnė
  • Kur pritaikyčiau psichologiją savo darbe
    10 - 3 balsai (-ų)
Kur pritaikyčiau psichologiją savo darbe. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kur-pritaikyciau-psichologija-savo-darbe.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 05:01
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo