Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais


Vijkeja. Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais.. Kokia biblioteka laikytumete kulturos zidiniu? skaidres. Kuri siandienos veikeja laikytumete geriausiu oratoriumi. Kalba 4 poteme 2013. Www.mokslo baze.lt savo izvalgas i argumentuokite pavyzdziais. Oratoriaus kalba. Kaip atpazinti kad kalbetojas manipuliuoja.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. 12 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba. 4 potemė. Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais.
Pilna kokybiška kalbėjimo potemė.


Jau nuo senų senovės gerbiami ir mylimi tie žmonės, kurie geba smagiai šnekėti, gali taikliai apibūdinti kiekvieną gyvenimo reiškinį.

Kad mus suprastų kiti, būtina taisyklingai tarti žodžius ir tobulinti savo kalbėseną.

Labai giliai žmoguje glūdi kalbos ypatingo vertingumo nuojauta, kurią jaučiu klausydamas V.Lansbergio kalbos. Lietuviškas žodis jo pasisakymuose sušvinta tarsi tautos sąmonės ir savigarbos balsas. Kokioje auditorijoje jis bekalbėtų visiems buvo aišku, jog kalba lietuvis, savo gimtosios žemės šeimininkas, kuris nesigūžė prieš ateivius, nors tuomet jie buvo stipresni. Jo kalba pilna meilės, rūpesčio, išdidumo. Kalbėtojas, ar tai būtų mitingas, ar sueiga, ar diskusija, pažymi savo tautinį tapatumą.

Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais. (2013 m. Kovo 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/kuri-siandienos-visuomenes-veikeja-laikytumete-geriausiu-oratoriumi-savo-izvalgas-argumentuokite-pavyzdziais.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:41