Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi?


Kuri siandienos veikeja laikytumete geriausiu oratoriumi. Dalia grybauskaite kaip oratore. Geriausia oratore dalia grybauskaite. Puiki oratore dalia grybauskaite. Kodel grybauskaite gera oratore. Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? dalia gribauskaite. Dalia grybauskaite gera oratore. Kokiu laikytumete bibliotekos zidiniu. Lietuviu oratorius prezidentas. Dalia grybauskaite puiki oratore.

Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais. Kalbėjimo potemė 2013m.

Manau, kad geras oratorius ne tik kalbėti, bet ir veikti, pavyzdžiai, prezidentas, jeigu jis tik kalbės, o nesiims jokių veiksmų savo žodžių įgyvendinimui žmonės bus pasipiktinę ir nenorės jo klausytis, nes jo kalbas supras kaip melą. Kalbėtojui turi būti aišku, kokia kalbos paskirtis t.y. tikslas kurio jis siekia, pavyzdžiui, atlikėjo tikslas pritraukti kuo daugiau žmonių į savo koncertus tam, kad jis būtų išgirstas ir turėtų daug gerbėjų. Aš manau, kad Dalia Grybauskaitė yra gera ir oratorė ir prezidentė. Jos kalba yra orginali. Ji puikiai vykdo savo, kaip prezidentės pareigas, numato svarbiausius žmonių poreikius: ką jie nori išgirsti, ką jau žino, ką privalo žinoti, kokie jų klausimų tikslai. Dalia Grybauskaitė visada būna pasirengusi kalbai, suplanavusi apie ką kalbės. Prezidentės svarbiausias iškalbos bruožas yra pasitikėjimas savimi. Ji įvykdo visus savo pasižadėjimus.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (756 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laura
  • Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kurį šiandienos visuomenės veikėją laikytumėte geriausiu oratoriumi?. (2013 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuri-siandienos-visuomenes-veikeja-laikytumete-geriausiu-oratoriumi.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 16:52
×