Kuriamas produktas - pjaustymo lentelė


Plungės suaugusiųjų švietimo centras. Santrauka. Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo rengimo planas. Pagrindinės darbo apraše vartojamos savokos. Projektavimas. Analogai. Kuriamas pjaustymo lentels grafinis dizainas. Pasirinktos Darbo priemonės ir medžiagos.


ĮVADAS 5 KURIAMO PRODUKTO IDĖJOS IGYVENDINAMAS PLANAS 6 Vartojamos sąvokos 7 Projektavimas 8 1.1.Idėjos paieška, analogai ju analizė ir apibendrinimas8 1.2. Projektavimo produktų analogų vaizdai 8 1.3. Kuriamo produktų grafinis vaizdavimas 9 Medžiagos ir darbo priemonės 10 2.1.Medžiagos 10 2.2. darbo priemonės 11 2.3.. Saugaus darbo aisykl4s 12 Technologijų procesai ir rezultatai 13 3.1.Technologijų procesai 13 3.2. Technologijų procesų rezultatai 14 I6vados 15 Informaciniai šaltiniai 16.

Darbo tikslai naudoti pjaustymo lentele kaip daiktą Darbo uždaviniai : Rasti informaciją internete apie pjaustymo lentelę Tinkamai rinkti darbo įrankius ir medžiagas gaminimui Pagaminti pjaustymo lentelę Pasirinkti rūšį darbui Padaryti technologinius procesus Aliekant darbą reikia laikytis saugaus elgesio taisyklių.

Tai idėjos paieška analogų ir analizės apibendrinimas Informacija apie medieną ieškome internete žurnaluose bibliotekose naršyklėse vadovėliuose goggle paieškoje Anilizuotos, kelios idėjos Numatyti trukumai ir privalumai Idėja apie Pjaustoma lentelę man kilo ne iš karto nes aš ieškojau informaciją apie Pjaustymo lentelę.

Uosio mediena - Tai vienintelis alyvmedinių šeimos medis paplitęs Europję, Šiaurės Amerikoje, Japonijoje.Lietuvos miškuose auga savaime, taip pat sodinamas parkuose,pakelėse, sodybose.Uosis mėgsta kalkinį dirvožęmį. Vidutinis jo aukštis 20-30 mm, o skermuo 60-100 cm. Jeigu sąlygos labai geros, gali užaugauti iki 40m, aukščio o kamieno skersmuo gali būti 1,5m.

  • MS PowerPoint 297 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (675 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolis
  • Kuriamas produktas - pjaustymo lentelė
    10 - 2 balsai (-ų)
Kuriamas produktas - pjaustymo lentelė . (2017 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuriamas-produktas-pjaustymo-lentele.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 22 d. 09:18
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!