Kuriančių žmonių atradimas ir pristatymas Lietuvai


Įžanga. Projekto paskirtis. Žmonių grupė. Laikas ir veiklų planas. Projekto idėja. Projekto poveikio analizė grupei ir aplinkai. Projekto rizikos vertinimas ir numatomos alternatyvos. Projekto viešinimo planas. Biudžeto planavimas.


Kaip ir kiekvienas projektas unikalus savomis idėjomis, aspektais ar net paprasčiausiomis mintimis, kuris vėliau tampa realia buitimi ar net dalyvių skaičių prisipildančių net pačia didžiausią vietą pasaulyje. Ir nuo ko viskas prasideda, o gi visko pasekmė yra ta nepakartojama idėja, kuri gyvena mūsų galvose, gal būt vienos labiau svarbios, įdomios ir labiau vertingos dėmesio, gal būt kitos mažiau svarbios, tačiau tobulinančios pasaulį ir skatinančios tam tikrus dalykus. Manau daugelis žmonių susimastė, kas yra projektas, kaip parašyto projekto galimybę galime panaudoti realiems tikslas, ir kaip paprastas balto lapas gali gauti finansavimą tavo idėjai. Todėl savo mažoje galvelėje sugalvojau tokį projektą kaip,, Tavo kūryba‘‘, tai projektas trunkantis 3 dienas, Rumšiškių buities muziejaus kieme. Šis projektas unikalus tuo, kad jame privers kiekvieną žmogų atrasti save, tai muzikos kūrimas, taip leis visuomenei susiburti į vieną vietą, gerai praleisti laiką ir atskleisti savo talentą kūryboje. Gal būt vienas labai kūrybingas tekste, kitas muzikos garsuose, svarbu, kad mes visi kartu sukurtume tai kas skambėtų mūsų širdyse. Kodėl būtent toks projektas? Todėl , kad paprastas X Faktorius, ten atvykę muzikantai dainas perdainuoja, nebeliko gyvų garsių ir naujų muzikantų kuriančių savo dainas, televizijose mato grupes, kurios vagia melodijas iš užsienio atlikėjų, pakeisdamos kelias natas ar tiesiog aranžuodamos, labai mažai dar išlikusių grupių, kurios kuria savas dainas, jas parodo mažai žmonių grupelei, todėl šio projekto tikslas skatinti muzikinį kūrimą, skatinti gyvus ir savos kūrybos pasirodymus, pagerinti ir parodyti Lietuvai, kad turime daug kuriančių ir nuostabių dainų atlikėjų, juk taip išsaugome ir mūsų kultūrinį paveldą, kaip muziką, kuri nuolat skamba kiekvieno širdyse. Kodėl mane tūrėtų pasirinkti ir mano projektą? Todėl, kad dar Lietuvoje tokio projekto nebuvo, todėl, kad šis projektas unikalus ir vertas dėmesio, kad išsaugotume, muzikos kūrybą ir , kad neleistume perdainuoti užsienio šalių dainas.

Uždaviniai: Surasti ir atrinkti kuriančius žmones, bei jų dainas ir padėti įsilieti į muzikos rinką.

Šiuo projektu tikimasi atrasti ir įtraukti į Lietuvos muzikos rinką gyvo garso atlikėjus ir autorius.. Projekto tikslas yra atrasti kuriančius žmones ir juos pristatyti Lietuvai, skatinti gyvo garso atlikėjų pasirodymus su savos kūrybos dainomis, saugoti kultūrinį paveldą ir taip skatinti kūrybą, o ne dainų perdainavimą ar aranžavimą.. Šiuo atveju reikėtų išnagrinėti projekto galimybes ateičiai, populiarumą ir naudą visuomenei bei visai Lietuvos rinkai, bei išnagrinėti poveikį dalyvių muzikos kūrinių.

  • Microsoft Word 643 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2229 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Kuriančių žmonių atradimas ir pristatymas Lietuvai
    10 - 2 balsai (-ų)
Kuriančių žmonių atradimas ir pristatymas Lietuvai . (2017 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kurianciu-zmoniu-atradimas-ir-pristatymas-lietuvai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 03:31
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo