Kuris Lietuvos teatro arba kino festivalis jums įdomiausias? Pristatykite jį ir pagrįskite savo pasirinkimą


Kuris Lietuvos teatro arba kino festivalis jums įdomiausias? Pristatykite jį ir pagrįskite savo pasirinkimą.

Lietuvoje vyksta nemažai kulūrinių renginių. Mane labiausiai domina kino festivaliai. Kino festivalis, tai renginys, kurio metu vienoje arba kelios vietose, dažniausiai kino teatruose rodomi verti dėmesio filmai, rengiami susitikimai su režisieriais, konferencijos, bei parodos apie kiną ir jo kultūrą. Kino festivaliuose rodomas kruopščiai atrinktas ir brandus kinas plečia jauno žmogaus akiratį. Mano manymu, įdomiausias Lietuvos kino renginys yra Vilniaus tarptautinis kino festivalis„Kino pavasaris“.

„Kino pavasaris“ pateikia ypač įvairiapusę programą ir išsiskiria iš kitų kino renginių Lietuvoje. Mūsų šalyje kasmet vyksta apie vienuolika kino festivalių, bet „Kino pavasaris“ yra didžiausia ir svarbiausia kino šventė Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais festivalis tapo vienu gausiausiai lankomų renginių, 2013 – ais metais šį kino renginį aplankė daugiau nei 80 tūkstančių įvairaus amžiaus žiūrovų.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (545 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aiste
  • Kuris Lietuvos teatro arba kino festivalis jums įdomiausias? Pristatykite jį ir pagrįskite savo pasirinkimą
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kuris Lietuvos teatro arba kino festivalis jums įdomiausias? Pristatykite jį ir pagrįskite savo pasirinkimą. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuris-lietuvos-teatro-arba-kino-festivalis-jums-idomiausias-pristatykite-ji-ir-pagriskite-savo-pasirinkima.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:18
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo