Kuriuos Lietuvos literatūros kūrinius ir kodėl galima būtų pavadinti Lietuvos epu? - Literatūra, 30 potemė


Lietuvos epai. Kuriuos lietuvių literatūros kūrinius ir kodėl galima būtų pavadinti lietuvos epu. Kokius lietuvos literatūros kūrinius ir kodėl būtų galima pavadinti lietuvos lietratūros epais?. Lietuviu rasytoju lietuvos epai. Kuruos lietuvos literaturos kurinius ir kodel galima butu pavadinti lietuvos epu. Kuriuos lietuviu literaturos kurinius galima vadinti epu. Kuriuos lietuviu literaturos kurinius galima vadinti lietuvos epu. Kuriniai kurie verti buti pavadinti lietuvos epu. Kuriuos lietuvos kurinius ir kodel galima vadinti lietuvos epu? savo mintis pagriskite pavyzdziais. Referatai apie lietuvos epus.

30 potemė 12 klasei 2015 m. Literatūra (Kultūra). Literatūros šaltiniai ir kalbos planas. Kuriuos kūrinius galima pavadinti epu.
30. Kuriuos Lietuvos literatūros kūrinius ir kodėl galima būtų pavadinti Lietuvos epu? Savo mintis pagrįskite pavyzdžiais.

Lietuvių literatūra yra savita daugybe aspektų. Vieni užsieniečiams patinka, kiti – ne. Tačiau svarbiausia, kad jie patiktų mūsų tautos žmonėms. Lietuvių autoriai yra sukūrę daugybę kūrinių. Tačiau ne visi yra verti dėmesio. Tik keli išrinktieji kūriniai yra verti būti verčiami į kitas kalbas ir publikuojami kitose šalyse. Tad, kokie tai būtų kūriniai? Būtent tai ir bandysiu atskleisti savo šios dienos kalbėjime. Bandysiu išrinkti kelis pačius reikšmingiausius lietuvių kalbos kūrinius, kurie turėtu būti pavadinti Lietuvos epais.

Literatūra turi mokyti vaikus pagarbos savo tėvams. Dėkingumo jausmas – tai viena aukščiausių dvasinių emocijų. Būdami mažais vaikais mes to nesuprantame ir priimame kaip tai, kas priklauso. Tik paaugus žmogaus požiūris keičiasi. Jis pradeda suprasti, kiek daug pastangų, kantrybės ir laiko idėjo jo tėvai, kad jį išaugintų.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (972 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kuriuos Lietuvos literatūros kūrinius ir kodėl galima būtų pavadinti Lietuvos epu? - Literatūra, 30 potemė
    10 - 9 balsai (-ų)
Kuriuos Lietuvos literatūros kūrinius ir kodėl galima būtų pavadinti Lietuvos epu? - Literatūra, 30 potemė. (2015 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuriuos-lietuvos-literaturos-kurinius-ir-kodel-galima-butu-pavadinti-lietuvos-epu-literatura-30-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:50
×