Kuro transportas Suskystintų naftos dujų tiekimas Lietuvos degalinių tinklui


Įvadas. Apsaugos reikalavimų SND transportavimui apžvalga. Nelaimingų atvejų, įvykusių dėl SND transportavimo pažeidimų apžvalga. SND naudojimo Lietuvoje perspektyvos bei jų tiekimas šalies degalinių tinklui. Išvados. Literatūros sąrašas.


Apsaugos reikalavimų SND transportavimui apžvalgaGriežtas mokslinis požiūris, rafinuotas iš metų į metus, leido sektoriaus ekspertus parengti visapusišką rinkinį standartų ir normų SND tvarkymo kiekviename tiekimo grandinės etape. Iš tiesų Europos SND ekspertai yra pasaulio lyderiai saugos klausimais ir jų darbas buvo suformuluoti teisės aktus. Nors šie standartai ir normos jau labai išvystyti, jie nuolat tobulinami, perkeliant į nacionalinius ir Europos teisės aktus. AEGPL ekspertai reguliariai konsultuoja tarptautines organizacijas (ES, JT EEK, CEN, ISO ir tt) už jų pagalbą užtikrinant sustiprintą komfortą ir saugumą visiems tiems, kurie gamina, transportuoja, platina ir naudoja SND. Pagrindiniai domenai, kuriems taikoma SND saugos pastangos. Saugumas - pagrindinis rūpestis, aviacijos, jūrų ir kelių transportu veikloje. Ši veikla gali apimti žmonių judėjimą atokiose vietose, įrangos ir prekių pristatymą į mūsų pageidaujamas vietas bei mūsų produktų tiekimas. Kelių transportas yra būtina dalis mūsų veiklai. Iš viso Shell darbuotojai ir rangovai pravažiuoja beveik 1 mlrd. kilometrų kasmet. Mūsų kelių saugumo filosofija orientuota į rizikos sričių, pavyzdžiui: vairuotojo galimybių pervertinimas, transporto priemonių nusidėvėjimas, eismo sąlygų nepaisymas ir aplinkos veiksniai. Daugeliu atvejų mes glaudžiai bendradarbiaujame su specialistais, kurie atneš savo patirtį, mūsų transporto veiklai. Mes naudojame pramonės standartus ir prireikus papildysime šiuos su savo konkrečiais reikalavimais siekiant dar labiau sumažinti riziką. Nustatomi konkretūs reikalavimai automobilio saugumui, kurie apima transporto priemonių stebėsenos sistemas, kurios leidžia mums stebėti ir teikti grįžtamąją informaciją vairuotojams apie jų važiavimo savybes. Jie sumontuoti sunkiuosiuose transporto priemonėse, įskaitant sunkvežimius. „Shell“ siekia užtikrinti savo vairuotojų saugumą, bet jie taip pat stengiasi sumažinti poreikį naudoti kelių transportą. Dalydamiesi saugos patirtimi jie taip pat remia kelių saugos programas šalyse, kuriose esami įstatymai, vykdymo procedūros arba infrastruktūra gali būti nepakankamai išplėtoti. Jie dalinasi savo kelių eismo saugos patirtimi ir žiniomis aktyviai - su kitomis įmonėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir vietos bendruomenėmis. „Shell“ - valdybos narys darbdavių tinklo eismo saugos (tinklais). Saugesnis transportavimas Indijoje. Tūkstančiai žmonių miršta dėl nelaimingų atsitikimų Indijos keliuose kasmet. Šioje sudėtingoje aplinkoje, „“Shell Indija“ įvedė visapusišką saugos programa savo sunkvežimių vairuotojams padėti saugiai pasiekti kelionės tikslus. Shell vairuotojai dalyvaus saugumo vairavimo mokymuose, kurie transporto priemonėmis važiuos kompiuterio simuliatorių pagalba, prieš išeinant į praktiką – į tikrą kelią. Kelyje, kamerų ir jutiklių sistema pritvirtinta prie transporto priemonių, įrašų dėka analizuojamas jų realaus pasaulio vairuojant saugumo lygis.

SND balionų reikalavimai: Šie reikalavimai netaikomi suskystintų naftos dujų privačių asmenų asmeniniam transportui ar naudojant namų ūkyje, tačiau reikėtų laikytis žemiau išdėstytų pagrindinių reikalavimų. Visos transporto priemonės naudojamos pervežti SND balionus turi: Būti tinkamos šią užduotį atlikti, pakankamo tvirtumo ir geros būklės. Balionai turi būti gabenami vertikalioje padėtyje. Būti atviri (pageidautina) arba turėti tinkamą ventiliaciją. Vairuotojams ir keleiviams transporto priemonėje neleidžiama rūkyti ar šalia kokios nors transporto priemonės, kuri yra pakraunama ar iškraunama arba gabenanti SND balionus. Buitinė technika gali būti vežama tol, kol jie nėra naudojami, tuo pačiu jei jų vežimas nekelia užsidegimo riziką. Vežama uždarose transporto priemonėse nerekomenduojama uždarų transporto priemonių naudojimą (pavyzdžiui, furgonai) vežant SND balionus.

  • Microsoft Word 1574 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (5103 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvydas
  • Kuro transportas Suskystintų naftos dujų tiekimas Lietuvos degalinių tinklui
    10 - 3 balsai (-ų)
Kuro transportas Suskystintų naftos dujų tiekimas Lietuvos degalinių tinklui. (2017 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kuro-transportas-suskystintu-naftos-duju-tiekimas-lietuvos-degaliniu-tinklui.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 20:42
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo