Kurorto terapija skaidrės


Kurorto terapija. Kas yra kurortas? Tai vietovė, skirta sveikatai atgauti ir pailsėti. Lietuva. Lietuvoje kurortais laikomos gyvenamosios vietovės. Birštonas. Lietuvos pietuose esantis, geriamuoju mineraliniu vandeniu garsėjantis kurortas. Druskininkai. Balneologinis, purvo ir klimatinis kurortas. Neringa. Kurortas, įkurtas Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Palanga. Klimatinis, balneologinis ir purvo terapijos kurortas prie Baltijos jūros. Palangoje teikiamos fizioterapijos. Klimatas. Klimato terapijos procedūros treniruoja organizmo termoreguliacinę funkciją. Šita galima panaudoti. Svarbiausia klimato terapijos forma yra buvimas ore oro vonios. Gydomieji faktoriai. Organizmo grūdinimas, sveikatos stiprinimas. Poveikis organizmui. Klinikiniais stebėjimais ir moksliniais tyrimais nustatyta. Tyrimais buvo nustatyta. Indikacijos. Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos. Kontraindikacijos (nežinau ar tink). Karščiuojantiems (infekcinės ligos. Gydymo rezultatai. Malšinamas skausmas Atpalaiduojami spazmai. Straipsinis. Lietuvos kurortai yra mūsų nacionalinis turtas.


Svarbiausia klimato terapijos forma yra buvimas ore: oro vonios, miegas ir poilsis lauke, gimnastikos pratimai ir sportiniai žaidimai atvirame ore. Tam, kad pasiektum geriausių rezultatų, derink šias procedūras su saulės voniomis ir maudymusi. Turi sunkumų dėl širdies, kraujagyslių sistemos? Esi suirzęs, pavargęs ir nusilpęs? Deguonies prisotintas mūsų šalies oras padės atkurti išderintą nervų sistemos funkcinę būklę ir pakels nuotaiką. Kvėpuodamas tokiu oru geriau miegosi, aktyvės kepenų veikla ir normalizuosis baltymų bei riebalų apykaita organizme.

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos; periferinės nervų sistemos ligos; endokrininės sistemos ligos; ginekologines ir urologines ligos; judėjimo-atramos sistemos ligos; virškinimo sistemos ligos; odos ligos; kvėpavimo takų ligos.

  • MS PowerPoint 10111 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (747 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Kurorto terapija skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Kurorto terapija skaidrės. (2017 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kurorto-terapija-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 06:04
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema