Kursinis darbas: Youtube vaizdo grotuvas


Analitinė dalis. Projektinė dalis. Programos funkcijos. Testavimas. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltinių sąrašas.

Internete vienas iš populiariausių vaizdo įrašų portalų yra „Youtube“. Šiame portale galime rasti įvairaus žanro vaizdo medžiagos: juokingi atsitikimai, muzikos klipai, naujienos, žaidimų apžvalgos, filmų anonsai... ,,Youtube“ leidžia patogiai susitvarkyti vaizdo įrašų kolekciją: susikurti privačius/viešus grojaraščius, pridėti į sąrašą, kad būtų galima peržiūrėti vėliau, sekti mėgstamus kanalus, stebėti vaizdo medžiagos peržiūros istoriją, kada ir koks vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas.

Darbo tikslas: sukurti ,,Youtube“ vaizdo įrašų programa, kuri leidžia ieškoti ir išsaugoti rastus įrašus kompiuteryje.

,,Youtube“ vaizdo įrašų atvaizdavimui panaudosiu ,,DJ Sweat“[1] biblioteką. Ji suteikia šias galimybes:

atvaizduoti bet kokį HTML kodą;

atvaizduoti Flash grotuvą;

Functions - šioje klasėje bus rašomos visos papildomos funkcijos, kurios programoje bus panaudotos daugiau nei vieną kartą;

NewWin - ši klasė bus panaudota sukurti naują langą su ,,Youtube“ vaizdo įrašo kodu.

Mygtukas ,,Ieškoti“ atsakingas už ieškomo teksto perdavimą į RSS įrankį ir gauto rezultato perdavimą tolesniam apdorojimui. Ieškomas tekstas perduodamas žemiau esančiai funkcijai:

Mygtukas ,,Groti“ atsakingas už vaizdo įrašo ID perdavimą į naują langą, kuriame sugeneruojamas HTML kodas atsakingas už vaizdo įrašo peržiūrą. Vaizdo įrašo perdavimas vyksta tokių eiliškumų:

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 519 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (835 žodžiai)
  • Kolegija
  • Djjmz
  • Kursinis darbas: Youtube vaizdo grotuvas
    10 - 7 balsai (-ų)
Kursinis darbas: Youtube vaizdo grotuvas. (2015 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kursinis-darbas-youtube-vaizdo-grotuvas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:42
×