Kūrybinės ir kultūrinės industrijos


Menų aprašymas. Kūrybinės ir kultūrinės Industrijos. Kas yra tos kūrybinės ir kultūrinės industrijos ir kaip aš jas suprantu? Kūrybine ekonomika. Kūrybos ekonomikos. Reklamos sektoriai Marketinginis. Vizualiniai menai. Keli žymiausi architektūriniai pastatai. Mada tai menas. Kurį supranta ne visi. Pirmoji pasaulyje fotografija ir pirmasis žmogus įamžintas joje. Louis Jasque Mande Daguerre. Boulevard du Temple “. Programinė įranga. Kompiuteriniai žaidimai. Scenos menai. Televizija ir radijas.


Be geros reklamos-„TU MIRĘS!‘‘.Reklama tai lyg informavimo įrankis apie tai kas jūs esate,ką jūs veikiate,kokias ir už kiek paslaugas ar produktus siūlote. Apsižvalgykite.Kiek kartų per dieną jums tenka susidurti su reklama?-taip drąsiai teigia reklamos agentūros darbuotojai .

Vizualiniai menai-Tai menai,kuriuos mes galime matyti,išraiška,teikianti vienokius ar kitokius pojūčius.Prie vizualinių menų priskiriamos šios šakos (tai tik dalinis sąrašas) :

Antikvaras-Pirmoji mintis kylanti išgirdus žodį antikvaras iš karto asocijuojasi su antikvariniais baldais.Tačiau antikvaras tai ne tik baldai...Tai tam tikro reikšmingo laikotarpio pvz.:baroko,renesanso,tarybinių laikų,ampyro,klasicizmo ir t.t unikalūs savo istoriją ir likimą turintys daiktai.Visai kaip žmonės...Žymių žmonių:mokslininkų,karalienių,kovotojųryškių asmenybių.Tai daiktai,kurių rinkos vertė nuolat kyla ir laikui bėgant nenuvertėja. Puiki investicija,na o tiems kas pasipelnyti iš to nenori,puikiai atkuria to meto nuotaiką,atmosferą.

Dėl šių aspektų architektūrinis projektavimas laikomas kūrybiniu procesu,o architektūra priskiriama prie meno šakų.Šiuolaikinės kompiuterinės grafikos galimybės praplėtė tradicinę architektūros sampratą.Virtuali realybė-kompiuterinė,nemateriali aplinka taip pat leidžia sukurti tikrovės įspūdį.

Dizainas –įvairių gaminių projektavimas,taip pat aplinkos formavimas,tinkamų detalių parinkimas.Dizainas yra labai svarbus įmonėms gaminančioms kažkokius gaminius,nes žmonės dažniausiai vilioja tai kas atrodo gražiai ir estetiškai.Dizainas skirstomas į pramoninį,grafinį,drabužių,baldų ir t.t

  • Menai Aprašymai
  • 2014 m.
  • Karina
  • 21 puslapis (1007 žodžiai)
  • Menų aprašymai
  • Microsoft Word 1057 KB
  • Kūrybinės ir kultūrinės industrijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Kūrybinės ir kultūrinės industrijos. (2014 m. Lapkričio 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/kurybines-ir-kulturines-industrijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:11