Kūrybinės pramogų industrijos projektų valdymas


Projekto idėja. Problema – Sprendimai - Rezultatas. Rizikos faktorius. Darbų grafikas, tvarkaraštis, terminai. Papildamos išlaidos. Apibendrinimas.


Pradėti vesti renginius kurių pagrindinė mintis būtų apie tai, kaip teisingai palaikyti savo sveikatą (kokias būdais , bei produktais) ir teisingas finansinis išsilavinimas. Bus vedami įvairūs renginiai, atviri verslo susitikimai, privačios konsultacijos, seminarai bei konferencijos. Karantino metu bei karantinui pasibaigus žmonės susirūpino be galo stipriai savo sveikata, bei savo finansine padėtim, tokia padėtis ne tik šalyje, bet pasaulyje sudrebino rinką ir daugybė žmonių pradėjo ieškoti tikslingos informacijos bei įvairių būdų. Kitaip tariant tapo atviri naujovėm. Mūsų idėja yra surengti tokį renginį, kuriame dalyvautį tik žmonės su be galo didele patirtimi, bei dideliais rezultatais, kaip ir sveikatos klausimu taip ir finansiniu. Kurie galėtų teikti tik „ šviežią“ informaciją apie tai kas vyksta rinkoje , kaip pasaulis keisis , kokius veiksmus gali priimti įprasti žmonės norėdami pakeisti savo finansinę padėtį , bei bus teikiama informacija apie sveikatos palaikymo būdus , mitybą , papildus ir sportą. Tai taptų ideali vieta ieškantiems žmonėms išspręsti jų problemas , prikaupti naujos geros energijos , įgauti naujų žinių ir pradėti judėti nauja kryptimi.

Pagrindinė problema, kurią mes norime išspręsti tai , didelis trūkumas Lietuvoje žinių , tinkamos ir beabėjo teisingos informacijos apie finansus, taipogi kokybiškų produktų (įvairių naujovių) ir informacijos apie juos.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (867 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Kūrybinės pramogų industrijos projektų valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kūrybinės pramogų industrijos projektų valdymas . (2020 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kurybines-pramogu-industrijos-projektu-valdymas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 13 d. 04:23
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo