Kūrybingų žmonių asmenybės savybės


Kūrybingų žmonių asmenybės savybės ir jų ugdymas. Kūrybingų žmonių asmenybės savybės ir jų ugdymas.. Kurybinga asmenybe. Žmogaus savybės. Kurybingos asmenybes bruozai. Kūrybingų žmonių asmenybės savybės ir jų. Kūrybingumas ir kūrybiniai sugebėjimai referatas. Asmenybė savybės. Kūrybingo žmogaus savybės. As kurybinga asmenybe.

Pedagogikos referatas. Kūrybingų žmonių asmenybės savybės. Įvadas. Kūrybingumas. Kūrybingumo samprata. Kūrybinių sugebėjimų struktūra. Kūrybingos asmenybės savybės. Žinių apimties ir kūrybingumo, intelekto ir kūrybingumo santykis. Kūrybingos asmenybės savybės. Kūrybingos asmenybės savybių svarba ugdymo procese. Kūrybingumą skatinantys veiksniai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Kūryba, kūrybingos asmenybės bruožai, kūrybos procesas, kiti su kūrybingumu susiję žmogaus veiklos aspektai dabar yra intensyviai tiriami ir yra nepaprastai aktualūs nuolat besikeičiančiame xxi amžiuje. Kūrybingumas mokslinėje literatūroje suvokiamas labai įvairiai. Daugelis mokslininkų kūrybingumą suvokia kaip gebėjimą spręsti problemas.

Žmogaus kūrybingumo rezultatas – kultūra, o kartu su ja – ir visas negamtinis mūsų pasaulis bei mes patys kaip ypatinga gyvybės rūšis. Kūrybingumas visais laikais padėdavo žmonėms išgyventi nepriteklius ir gamtinius kataklizmus, juo remiantis buvo didinamas darbo produktyvumas, gerinama buitis ir kuriamas sveikesnis bei laimingesnis gyvenimas. Skeptikai pasakytų, kad šiandienos problemos yra vakarykštės kūrybos pasekmės. Tačiau daugėjant technologinių naujovių, spartėjant ūkio raidai, plečiantis socialiniams ryšiams ir randantis naujoms socialinėms struktūroms,drauge augant gyvenimo nestabilumui ir dažnėjant krizėms, žmonija neturi kito pasirinkimo, tik tapti dar kūrybingesne, kad pajėgtų susidoroti su naujais gyvenimo reikalavimais.

Kūrybingumo vaidmens didėjimą šiuolaikinėse visuomenėse liudija kūrybinį darbą dirbančių žmonių – mokslininkų, inžinierių, menininkų, dizainerių ir žinias kuriančių bei naudojančių profesionalų – dalies augimas.

Temos aktualumas ir naujumas. Šiandien lietuvoje esant ekonomikos nuosmukio ciklui, ypač svarbus žmonių kūrybiškumas, kuris leidžia išlikti ir didinti konkurencingumą.

Tikslas – išsiaiškinti kūrybingų žmonių asmenybės savybes.

Uždaviniai: pateikti kūrybingumo sampratą. Aprašyti kūrybingų žmonių asmenybės savybes. Aprašyti kūrybingos asmenybės savybių svarbą ugdymo procese. Išsiaiškinti kaip ugdyti kūrybingumą. Tyrimo objektas – kūrybingumas ir kūrybingų žmonių asmenybės savybės. Tyrimo metodai – literatūros sisteminimas ir analizė.

  • Pedagogika Referatai
  • 2012 m.
  • Liudas
  • 14 puslapių (3498 žodžiai)
  • Pedagogikos referatai
  • Microsoft Word 29 KB
  • Kūrybingų žmonių asmenybės savybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Kūrybingų žmonių asmenybės savybės. (2012 m. Balandžio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/kurybingu-zmoniu-asmenybes-savybes.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:57