Kūrybiško projekto planas ’’padėk išalkusiam’’


Gerumo akcija. ’’padėk išalkusiam’’. Darbo autorius 2016, Vilnius. Tikslas Surinkti lėšų ir maisto produktų ir padėti bei pamaitinti benamius. Lėšos Šiam projektui yra tikimisi gauti kuo daugiau lėšų. Numatomos veiklos Renginyje bus savanorių būrys. Siūlomi produktai, paslaugos Susipažindimas su žmonių gyvenimo istorijomis. Rinkos būkė Pagalba nepasiturintiems Lietuvoje nėra itin populiari ir daug įtakojanti. Šiuo metu nepasiturinčių žmonių tik daugėja. Prognozuojama rinka Geografinės ribos apims Vilniaus miestą. Konkurentai Kitos organizacijos, kurios užsiima labdaringa veikla, kaip maisto bankas ir pan. Rinkodaros bei pardavimo strategija Reklamos internete. Kainodara ir tiekimas Pinigai bus renkami renginio metu. Personalo resursai Šį projektą organizuos savanoriai organizatoriai. Turtas ir ištekliai Projektas bus rengimas rotušės aikštėje. Infrastruktūra Apsauga, kontrolė Nedidelė scena Atlikėjams reikalinga įranga Viešieji tualetai. Technologijos Kompiuteris Garso aparatūra Reklamos švieslentės. Aplinkosauga Šiukšlių konteineriai. Veiklų planas. Renginio data 2017. 08. Numatomos išlaidos Scena ~. Projekto rizikos Blogo oro rizika. Žmonių nesusidomėjimas, jų stygius. Rėmėjų neradimas. Žiniasklaidos nesusidomėjimas. Projekto ekonominis ir socialinis vaidmuo Tai pelno nesiekianti gerumo akcija.


Tikslas: Surinkti lėšų ir maisto produktų ir padėti bei pamaitinti benamius, nepasiturinčius žmones. Uždaviniai: Paskleisti žinią apie nepasiturinčių žmonių problemas. Surasti savanorių būrį, kurie platintų šią gerumo akciją ir padėtų rinkti produktus bei pinigus. Padėti nepasiturintiems ir be namų žmonėms nuperkant jiems maisto produktų ir išdalinti jau paaukotus. Skleisti žinią, jog reikėtų atkreipti dėmesį į šią problemą bei susivienyti ir padėti nepasiturintiems nuolatos.

Numatomos veiklos: Renginyje bus savanorių būrys, kuris supažindins su šia gerumo akcija. Bus pristatoma žmonių kalbos, kurie buvo perėję tą patį, ką pereina nepasiturintys. Jie papasakos apie savo tikras, gyvenimiškas istorijas, bandant įkvėpti ir motyvuoti žmones aukoti. Bus viešinamos socialinės reklamos, kurios atspindės šią sunkią realybę ir bent truputį leis papratam žmogui pamatyti viską iš vidaus. Savanoriai, jauni Lietuvos atlikėjai atliks pasirodymus, kurių metu žmonės bus skatinami aukoti.

Šiuo metu nepasiturinčių žmonių tik daugėja, todėl labai svarbu suorganizuoti kuo daugiau renginių, akcijų šia tema. Tokių gerumo akcijų daugėja ir jos neša vis didesnę naudą. Atsiranda nemažai savanorių, kurie noriai dalyvauja tokiose akcijose ar steigia tokias akcijas.

Prognozuojama rinka: Geografinės ribos apims Vilniaus miestą. Bendras skaičius dalyvaujančių bus apie 400 žmonių.

  • Pilietiškumas Skaidrės
  • MS PowerPoint 61 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (635 žodžiai)
  • Kolegija
  • Auste
  • Kūrybiško projekto planas ’’padėk išalkusiam’’
    10 - 6 balsai (-ų)
Kūrybiško projekto planas ’’padėk išalkusiam’’. (2016 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kurybisko-projekto-planas-padek-isalkusiam.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:50
×