Kūrybiškumo testas


Kūrybiškumo testas. Pasirinktą variantą pažymėkite X. Kūrybiškumas yra. Kūrybiško vaiko elgesys pasireiškia. Kūrybiškumas ir intelektas. Kūrybiškai asmenybei būdinga galite pažymėti kelis variantus. Kūrybiškumui turi įtakos aplinka. Pedagogas turėtų būti galite pažymėti kelis variantus. Kiek laiko Jūs žaidžiate su savo vaiku grįžę iš darželio. Vaikų kūrybiškumą skatinantys veiksniai – tai galite pažymėti kelis variantus. Vaikų kūrybiškumą slopinantys veiksniai – tai galite pažymėti kelis variantus. Pedagogas , ugdantis Jūsų vaikus , yra galite pažymėti kelis variantus. Vaikų kūrybiškumo ugdymas namuose pasireiškia taip. Pateikite keletą pasiūlymų , kaip būtų galima sėkmingai ugdyti vaikų kūrybiškumą. Aciū už atsakymus.

Gerbiamitėveliai, esu Kauno Kolegijos trečio kurso studentė Ramida Kazlaitė, studijuoju ikimokyklinį ugdymą. Rengiu baigiamąjįb akalauro darbą ir atlieku tyrimą, kuriot ikslas – atskleist itėvų ir pedagogų požiūrį į priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybiškumo ugdymą (-si). Prašau Jūsų atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, vardo irp avardės rašyti nereikia, apklausos rezultatai bus naudojami tik apibendrinti, užtikrinant respondent anonimiškumą.

leidžiate vaikams patiems viską pasidaryti, leidžiate naudotis įvairiais senais daiktais, naujiems darbeliams ar konstrukcijom kurti.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (405 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rosita
  • Kūrybiškumo testas
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kūrybiškumo testas. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kurybiskumo-testas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 12:12
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo