Kvaišalų vartojimo priežastys ir pasekmės


Kvaišalų vartojimo. priežastys ir pasekmės. Priežastys. Psichologinės priežastys. Nuolatinis noras patirti kuo daugiau malonumų. Žemas savęs vertinimas. Piktnaudžiavimas alkoholiu ir kitais narkotikais šeimoje. Veiklos stygius. Draugų įtaka. Madingumas. Rizikos mėgimas. Lengva gauti kvaišalų. Pasekmės. Lapkričio 1 d. pasaulyje minima Tarptautinė narkotikų vartotojų diena. Nevartokite kvaišalų. !!!

Visada yra noras jaustis maloniai, o maloniai jaustis galima ir vartojant kvaišalus. Kai kvaišalai nebeveikia, malonumas dingsta ir noras dar labiau sustiprėja.

Jei žmogui atrodo, kad jis jau pasiekės „dugną“ jam nėra ko prarasti, tuomet atsiraną savęs nevertinimas, žmogus leidžia sau viską, net kvaišalų vartojimą.

Vaikai mokinasi iš tėvų, o jei šeimoje vartojami kvaišalai, tikėtina, kad ir atžala juos vartos.

Neturintis veiklos žmogus prasimano kitokių užsiėmimų, kaip kvaišalų vartojimas, priešingai negu sportuojantis ar kitą veiklą vystantis žmogus.

Draugai, bendraklasiai matosi dažnai, ir dalinasi įspūdžiais, vartodami kvaišalus sugundo savo draugus taip pat juos vartoti.

Vartodamas kvaišalus atrodysi „kietai“ tik tame draugų rate kurie taip pat vartoja. Išsiskirti iš kitų yra kitų įvairių būdų.

O kas bus jei pavartosiu to? Ar šito? Kas nutiks? Tokie klausimai būdingi rizikos mėgėjams.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1218 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (416 žodžiai)
  • Vilmantas
  • Kvaišalų vartojimo priežastys ir pasekmės
    10 - 4 balsai (-ų)
Kvaišalų vartojimo priežastys ir pasekmės. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kvaisalu-vartojimo-priezastys-ir-pasekmes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:30
×