Kvalifikacijos kėlimas recesijos sąlygomis


Įvadas. Kvalifikacijos kėlimo planai recesijos sąlygomis. Kvalifikacijos samprata. Kvalifikacijos kėlimas recesijos sąlygomis. Kvalifikacijos kėlimo tyrimas uab „melinga“. Tyrimo metodika ir organizavimas. Tyrimo rezultatų analizė ir apibendrinimas. Išvados. Literatūra. Priedai

Mokslinės literatūros analizė parodė, kad naujų technologijų atsiradimas, darbo rinkos kaita, darbdavių didėjantys reikalavimai, nepakankamas dėmesys personalo mokymui skatina analizuoti darbuotojų galimybes bei kurti vieningas darbuotojų kvalifikacijos kėlimo/tobulinimo programas. Darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą galima priskirti prie organizacijos personalo valdymo funkcijos. Organizacijai svarbu susikurti jai tinkamą ir efektyvų kvalifikacijos tobulinimo modelį. Darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo modeliuose siūlomi įvairūs elementai, kuriais galima manipuliuoti siekiant sukurti darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui palankias sąlygas. Suprasdama nuolatinio keitimosi ir mokymosi būtinybę, kiekviena organizacija turi sukurti savąją darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemą, leidžiančią pasirinkti tinkamiausią kvalifikacijos tobulinimo strategiją ir metodus.

Atsižvelgiant į spartų technologijų tobulėjimą, informacinės visuomenės plėtrą iš įmonių darbuotojų reikalaujama naujų teorinių, praktinių žinių, atitinkamo kvalifikacijos lygio ir gebėjimų greitai prisitaikyti prie naujų darbui keliamų reikalavimų. Įmonės darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas, taip tikintis sukurti pagrindinį konkurencinio pranašumo šaltinį, suprantamas kaip šiuolaikinių kompanijų išlikimo prielaida, nes jos turi nuolat keistis iš vidaus, o taip pat prisitaikyti prie išorinės aplinkos pokyčių. Įmonės darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas yra būtinas, siekiant kelti ar bent jau išsaugoti esamą ekonominio ir finansinio stabilumo lygį.

Tyrimo duomenys parodė, kad didelė dalis UAB „Melinga“ darbuotojų mato būtinybę tobulinti savo profesinę kvalifikaciją, suvokia, kad jiems nepakanka turimų žinių darbui UAB atlikti. Darbuotojų kvalifikacijos kėlimo galimybėms didelę įtaka daro darbdavių požiūris. Tyrimo rezultatai atskleidė, jog kvalifikacijos sistema tiriamoje įmonėje yra vertinama kaip pakankamai gerai organizuota. Kvalifikacijos tobulinimas būtinas, siekiant aukštų rezultatų, siekiant išlaikyti darbuotojus įmonėje ir prisitaikant prie naujų ekonominių sąlygų. Darbuotojų kvalifikacijai tobulinti reikėtų skirti daugiau lėšų, plėsti mokymų spektrą, taikyti įvairesnius kvalifikacijos tobulinimo būdus ir metodus.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (4475 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gint
  • Kvalifikacijos kėlimas recesijos sąlygomis
    10 - 2 balsai (-ų)
Kvalifikacijos kėlimas recesijos sąlygomis. (2013 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kvalifikacijos-kelimas-recesijos-salygomis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:47
×