Kvepalai tiekėjai


Įvadas. Tiekėjų vertinimas. Potencialūs tiekėjai ir jų vertinimo kriterijai. Tiekėjų reitingų skaičiavimas. Išvados. Literatūros šaltinių sąrašas.

Daugelis žmonių mėgsta skaniai kvepėti ir daugelis parduotuvių prekiauja kvepalų gaminiais Parduotuvėm labai svarbu turėti patikimus siu gaminių tiekėjus. Šiame darbe analizuojami yra kvepalų tiekėjai pagal labai svarbius kriterijus, kurie patenkintu klientų poreikius.

UAB „Bkosmetika“ puikiai žinoma, turi patikimą įvaizdį. Ji tiekia gerai žinomas ir populiarias prekes, kurios tikrai žinomos, turi paklausą rinkoje. Taip pat tų prekių kokybė yra patikima ir originali, tačiau būtent dėlto jų kaina yra gana aukšta ir neatitinka mūsų lūkesčių. Taigi kaip tiekėjos „Bkosmetikos“ nesirenkame dėl per aukštų prekių kainų.

Įmonė „Kruzas NCD“ tiekia tikrai aukštos kokybės prekes, prekių įvairovė labai plati ir turi puikų įvaizdį, kuris mums yra svarbus kriterijus. Tačiau nors prekių kokybė mus labai tenkina, bet kaina mums yra per aukšta, todėl kaip tiekėjo šios įmonės nesirenkame.

Įmonė „Fragnances International“ labiausiai atitinka visus mūsų kriterijus. Įmonės prekių asortimentas įvairus, įvaizdis ir tiekimo sąlygos šiek tiek vidutiniškos ir ne tokios geros kaip kitų tiekėjų, finansinė būklė – stabili, tačiau svarbiausias dalykas, kad „Fragrances International“ produktai puikiai atitinka kainos ir kokybės santykį. Įvertinus visa tai, šis tiekėjas surinko aukščiausią balą, todėl kaip mūsų tiekėją pasirinkome šią įmonę.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 72 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (839 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernest
  • Kvepalai tiekėjai
    10 - 7 balsai (-ų)
Kvepalai tiekėjai. (2015 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kvepalai-tiekejai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:47
×