Kvėpavimas powerpoint


Vidulastelinis kvepavimas. Ziogo kvepavimas. Ziogo kvepavimo organai. Kvėpavimas ppt. Pateiktys apie kvepavimą. Viduląstelinis kvėpavimas ppt. Kvepavimas ir fotosinteze. Fotosinteze kvepavimas ppt. Kvepavimas ir fotosinteze powerpoint. Prokariotinės ląstelės skaidres.

Skaidres apie kvepavima. Kvėpavimo eiga. Kvėpavimo sistema. Kaip kvėpuoja vienaląsčiai? Kaip kvėpuoja žiogas? Sliekų kvėpavimas. Kvėpavimas žiaunomis. Kvėpavimo reakcija. Viduląstelinis kvėpavimas. Literatūra.

Žiogo pilvelyje yra mažų angelių, nuo kurių tęsiasi vingiuoti, lankstūs ir tamprūs vamzdeliai, vadinami trachėjomis. Jų galai organizme išsišakoja ir pasiekia kiekvieną organą. Tokiu būdu deguonimi aprūpinamos visos organizmo ląstelės. Susitraukinėjant pilvelio raumenims, žiogo pilvelis tai išsiplečia, tai susitraukia. Išsiplėtus pilveliui, slėgis kūno ertmėje sumažėja, ir oras pro trachėjų angeles veržiasi į kūno ertmę. Pilveliui susitraukus, oras išstumiamas iš organizmo.

  • MS PowerPoint 2194 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis
  • Auris436
  • Kvėpavimas powerpoint
    10 - 2 balsai (-ų)
Kvėpavimas powerpoint. (2012 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/kvepavimas-powerpoint.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 16:51
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo