Kvėpavimas. Rūkančio plaučiai skaidrės


Kvėpavimas skaidrės. Gydomasis kvėpavimas. Skaidres kvepavimas. Ugninis kvepavimas. Sveika gyvensena skaidres. Skaidres apie plaucius. Plauciai rukancio zmogaus. Rukancio ir nerukancio zmogaus plauciu. Plauciai rukancio. Apie plaucius.

Normalus kvėpavimas. Plaučiai. Plaučių sistema. Gydomasis kvėpavimas. Ugninis kvėpavimas. Kvėpavimo ligos. Rūkymas. Nerūkančio žmogaus plaučiai. Rūkančio žmogaus plaučiai.

Kai jūs įkvepiate, raudonas oras, turintis daug deguonies patenka į plaučius. Deguonis lėtai juda iš plaučių ir į kraują. Paskui mėlynas oras, turintis anglies dvideginio yra iškvėpiamas iš plaučių. Kai plaučiai funkcionuoja normaliai, oro kiekis kurį mes įkvepiame yra maždaug tas pats kaip oro kiekis, kurį mes iškvepiame.

Nosyje oras išvalomas nuo dulkių, bakterijų, sušildomas iki kūno temperatūros ir sudrėkinamas. Todėl kvėpavimas pro nosį yra fiziologiškesnis.

Vienas iš naudingiausių kvėpavimo pratimų yra ugninis kvėpavimas, kilęs iš kundalini joga tradicijos. Sakoma, kad šis kvėpavimas gali per porą minučių suteikti kūnui tai, ką duoda valanda įprastinio kvėpavimo. Ugninis kvėpavimas sušildo kūną, pagreitina medžiagų apykaitą, greičiau degina kalorijas ir detoksikuoja kūną, apvalo jį nuo šlakų. Dvasine prasme šis kvėpavimas apvalo energetinį kūną, suaktyviną energijos tekėjimą ir taip pašalina užsistovėjusius energijos blokus.

  • Biologija Namų darbas
  • MS PowerPoint 550 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai
  • Evaldas
  • Kvėpavimas. Rūkančio plaučiai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kvėpavimas. Rūkančio plaučiai skaidrės. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kvepavimas-rukancio-plauciai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:56
×